top of page
Ciesz się sportem, trening to nie kara.

Ada Palka

Ada Palka
Odtwórz Wideo

Uczysz się, gdzie chcesz  i kiedy chcesz. To Ty decydujesz o miejscu. Swoją podróż z nami możesz rozpocząć w dowolnym momencie

Nasi wykładowcy nagrali wykłady specjalnie dla nas, większość z nich nigdy wcześniej nie dzieliła się swoją wiedzą w takiej formie

Jednorazowa roczna opłata członkowska gwarantuje Ci dostęp do wszystkich wykładów w ciągu 12 miesięcy

Ada Palka

Jej dewiza: „Marzysz. Planujesz. Osiągasz”. Jej życie jest tego dowodem. Z aktywnością fizyczną Ada związana jest od najmłodszych lat: narty, basen, trenowanie biegów na średnich dystansach, studia na krakowskiej AWF. Dziś Ada jest trenerem personalnym, który pomaga ludziom osiągać ich cele i realizować marzenia. 

WYKŁADY

01 Ciesz się sportem, trening to nie kara.
O holistycznym podejściu do aktywności fizycznej i zasadzie: jakość, a nie ilość. Ada w przyjazny sposób zachęca do tego, żeby ruszyć się z kanapy i przeprowadza z Wami pierwszy, rozgrzewkowy trening. 

02  Trening z taśmami oporowymi na mięsień pośladkowy.
Co dają taśmy oporowe i dlaczego warto z nimi ćwiczyć? Ada uczy, jak prawidłowo wykorzystać i zbudować mięsień pośladkowy. Efekty murowane!

03  Rozciąganie.
Rozciąganie to jeden z kluczowym elementów treningu - przekonuje Ada - i pokazuje, jak dać ciału odpocząć, jak się zrelaksować.  

ZOBACZ INNE WYKŁADY
bottom of page