top of page
kobiety bez diety

Agata Ziemnicka

Agata Ziemnicka
Odtwórz Wideo

Uczysz się, gdzie chcesz  i kiedy chcesz. To Ty decydujesz o miejscu. Swoją podróż z nami możesz rozpocząć w dowolnym momencie

Nasi wykładowcy nagrali wykłady specjalnie dla nas, większość z nich nigdy wcześniej nie dzieliła się swoją wiedzą w takiej formie

Jednorazowa roczna opłata członkowska gwarantuje Ci dostęp do wszystkich wykładów w ciągu 12 miesięcy

O autorze

Psycholożka i dietetyczka, prezeska fundacji Kobiety bez diety. Zajmuje się zdrowym odchudzaniem lub zdrowym tyciem, ale przede wszystkim - sprzeciwia się terrorowi na talerzu. Przekonuje, że jedzenie może być świetna zabawą, która zapewni nam witalność i znakomity humor. Mama Niny i Gai. Uwielbia gotować i jeść. PS Talent aktorski też ma: zajrzyjcie do Teatru Capitol. 

WYKŁADY

01 STOP przemocy na talerzu

Pracując jako psychodietetyczka, Agata Ziemnicka szybko zdała sobie sprawę, że nie można dobrze jeść bez dobrego traktowania siebie i swoich emocji. Dziś fundacja KOBIETY BEZ DIETY, której jest prezeską, walczy o koniec przemocy na talerzu i koniec przemocy wobec naszego ciała oraz pokazuje, że zdrowie karmienie się odżywia nasze ciało, ale też zaspokaja nasze potrzeby emocjonalne. Agata obnaża niebezpieczeństwa płynące z obsesji piękna. I pokazuje alternatywę: czułość i łagodność wobec siebie. 

02  Żywienie dzieci

To my jesteśmy najlepszym przykładem dla naszych dzieci, w sprawach jedzenia - też. Jeśli odpuścimy sobie, najprawdopodobniej dzieci też zaczną lepiej jeść. To, że Twoje dziecko nie pije zielonego soku z jarmużu naprawdę nie oznacza, że jesteś złym rodzicem. Aha, i jeszcze jedno: odpuśćmy dziadkom przemycanie słodyczy wnukom. Nam wszystkim wyjdzie to na dobre! 

03  Co jeść?

Agata namawia nas do jedzenia intuicyjnego i eksperymentowania w kuchni, żeby przekonać się, co jest naprawdę „nasze”. Zachęca do odrzucenia wszystkich teorii mną temat odżywiania, jakie do tej pory usłyszeliśmy i posłuchania intuicji. Nasze ciało najlepiej wie, co nam służy.

ZOBACZ INNE WYKŁADY
bottom of page