top of page
O poszukiwaniu wewnętrznej równowagi

Aida Kosojan-Przybysz

Aida Kosojan-Przybysz
Odtwórz Wideo

Uczysz się, gdzie chcesz  i kiedy chcesz. To Ty decydujesz o miejscu. Swoją podróż z nami możesz rozpocząć w dowolnym momencie 

Nasi wykładowcy nagrali wykłady specjalnie dla nas, większość z nich nigdy wcześniej nie dzieliła się swoją wiedzą w takiej formie

Jednorazowa roczna opłata członkowska gwarantuje Ci dostęp do wszystkich wykładów w ciągu 12 miesięcy

O autorce

Ormianka z Gruzji. Dorastała w domu pełnym mistyki. Dar jasnowidzenia odziedziczyła po babciach. Podczas studiów w Kijowie Aida poznała swojego męża, z którym przyjechała do Polski, gdzie mieszka do dziś. Aida skończyła studia, ale i tak nie była w stanie uciec od daru jasnowidzenia. Mówi o sobie, że nie jest wyrocznią, tylko wskazówką i przekaźnikiem. Wybór zawsze należy do nas. Aida jest szczęśliwą mamą dwóch córek. Spokój odnajduje w muzyce. Nagrała kilka płyt.

WYKŁADY

01  Nasz Trójkąt Mocy, czyli poszukiwanie wewnętrznej równowagi 

Jak znaleźć równowagę pomiędzy rozumem, duszą i ciałem. Największy błąd, jaki robimy to ucieczka od samych siebie

i poszukiwanie równowagi na zewnątrz.

02  W poszukiwaniu równowagi między światem wewnętrznym i zewnętrznym

Jak zobaczyć w lustrze siebie prawdziwą, jak siebie zrozumieć i polubić. Akceptacja siebie pomoże nam w spokojnym funkcjonowaniu w świecie zewnętrznym.

03  Kieruj swoim życiem

Jak nie żyć ani przeszłością ani przyszłością. Jak nie przegapiać tu i teraz. Mamy wpływ na nasze życie, możemy się uwolnić od przeszłości i zawalczyć o marzenia. 

ZOBACZ INNE WYKŁADY
bottom of page