top of page
O automasażu twarzy
i naturalnej kosmetyce

Aneta Kolendo-Borowska

Aneta Kolendo-Borowska
Odtwórz Wideo

Uczysz się, gdzie chcesz  i kiedy chcesz. To Ty decydujesz o miejscu. Swoją podróż z nami możesz rozpocząć w dowolnym momencie

Nasi wykładowcy nagrali wykłady specjalnie dla nas, większość z nich nigdy wcześniej nie dzieliła się swoją wiedzą w takiej formie

Jednorazowa roczna opłata członkowska gwarantuje Ci dostęp do wszystkich wykładów w ciągu 12 miesięcy

O autorze

Aneta Kolendo-Borowska - makijażystka i charakteryzatorka z ponad 25-letnim stażem. Pedagog, specjalistka analizy kolorystycznej. Pracuje w filmie, teatrze oraz przy reklamach. W życiu wyznaje zasadę chcieć to móc, w kosmetyce i makijażu: mniej znaczy więcej. Założyła własną markę kosmetyczną Bless Me Cosmetics bazującą na naturalnych olejach. Jej produkty można dziś kupić w Polsce i Japonii.

WYKŁADY

01 Chcieć to móc

Historia Anety, która będąc pedagogiem i absolwentką polonistyki, zamarzyła o wizażu. A ponieważ wyznaje zasadę, że marzeniom trzeba pomagać, podążyła drogą, która okazała się jej życiową pasją. Dziś jest makijażystką i charakteryzatorką z ponad 25-letnim stażem. 

02  Automasaż twarzy

Żaden kosmetyk nie pomoże twarzy tak jak praca na mięśniach - mówi Aneta, która jest specjalistką od masażu twarzy. Przekonuje, że nie ma wymówek, żeby o siebie zadbać: lifting można zrobić… kuchenną łyżką. 

03  Makeup no-makeup

Jak zrobić naturalny makijaż? Jak pomalować się tak, żeby wyglądać świeżo i młodo, a żeby inni zastanawiali się, czy mamy cokolwiek na twarzy. Proste techniki, wskazówki i instruktaż makijażu na co dzień.

ZOBACZ INNE WYKŁADY
bottom of page