top of page

O bieganiu, równowadze

i zdrowym odżywianiu

Beata Sadowska

Beata Sadowska
Odtwórz Wideo

Uczysz się, gdzie chcesz  i kiedy chcesz. To Ty decydujesz o miejscu. Swoją podróż z nami możesz rozpocząć w dowolnym momencie 

Nasi wykładowcy nagrali wykłady specjalnie dla nas, większość z nich nigdy wcześniej nie dzieliła się swoją wiedzą w takiej formie

Jednorazowa roczna opłata członkowska gwarantuje Ci dostęp do wszystkich wykładów w ciągu 12 miesięcy

O autorce

Dziennikarka z ponad 25 letnim doświadczeniem. Prowadziła programy w TVN, TVP2, MTV, telewizji POLSAT, radiu ZET. Pisała dla magazynów: Elle, Twój Styl, VIVA!, Gala, Machina, FILM. Autorka czterech książek. Stanęła na mecie 15 maratonów i kilku triathlonów. Mama 2 synów.

WYKŁADY

01  I jak tu nie biegać! 

Nawet jeśli twierdzisz, że nie lubisz biegać, po obejrzeniu tego wykładu - zaczniesz! To szczera opowieść o pasji, ciszy i łapaniu własnych myśli za ogon. 

02  I jak tu nie jeść, czyli zdrowie na talerzu

Zdrowa kuchnia nie musi być ani nudna, ani droga. Może być świetną zabawą, improwizacją i solidną dawką energii na talerzu. Wystarczy spróbować!

03  Work/life balance, czyli jak znaleźć równowagę

Macierzyństwo, praca zawodowa, pasja, sport. Funkcjonujemy w różnych zbiorach. Spełnienie da nam połączenie elementów każdego z nich. Ale jak to zrobić?

04  Poranne rytuały

Przeciąganie się jak kot, budzenie krążenia, szczotkowanie ciała na sucho i płukanie ust olejem kokosowym. Wszystko razem to maksymalnie 15 minut, na dodatek olej nie przeszkadza w jednoczesnym robieniu śniadania (oczywiście zdrowego!). Nie macie wymówek, żeby tego nie obejrzeć. I nie wprowadzić zdrowych nawyków do Waszych poranków!

05  Zdrowe śniadanie

Dzień dobry! Zacznijcie dzień od ciepłej wody. Szklanka to już super. Dwie - rewelacja! A potem… Co powiecie na owsiankę z karmelizowaną gruszką, pachnącą przyprawami szakszukę i kawę z kardamonem i wanilią? Beata przygotuje wszystko z Wami! Smacznego-zdrowego!

06  Rytuały tybetańskie 

Pięć prostych ćwiczeń, które z jednej strony nas obudzą lepiej niż poranna kawa, z drugiej - dadzą nam spokój i poczucie równowagi. Rytuały przywędrowały do nas z buddyjskich klasztorów. Są dla każdego bez względu na stopień zaawansowania czy wyćwiczenia. Możecie zacząć od 3 powtórzeń, docelowo wykonujemy ich 21. 

07  Ćwiczenia oddechowe

Oddech to życie, a ćwiczenia oddechowe sprawiają, żer dotleniamy cały organizm, dając mu energię i zdrowie. Komórki są odżywione, my mamy w sobie więcej spokoju. Spróbujcie!

ZOBACZ INNE WYKŁADY
bottom of page