top of page

Mentalist
for business

Image by Copernico

Warsztaty, webinary, eventy online & offline

2.png

Projektujemy działania rozwojowe na miarę. Wierzymy, że rozwój pracowników jest najskuteczniejszy, gdy realizowane projekty zakładają dopasowanie działań do specyfiki biznesu, branży, konkretnego działu czy zespołu.

Każdorazowo konsultujemy i badamy potrzeby we współpracy z działem HR, szefami działów, których projekt dotyczy, management teamem czy zarządem. Każdy projekt jest przygotowywany indywidualnie według potrzeb Państwa organizacji i zespołu.

Projektowane i przeprowadzane przez nas programy rozwojowe są inspirujące, angażujące, nieszablonowe i ciekawe. Odchodzimy od formuły klasycznego szkolenia, zapraszając inspirujących gości, łącząc różne światy z perspektywą biznesową, zawsze w odniesieniu do celów biznesowych organizacji.

Przygotowujemy działania krótkoterminowe i długofalowe. Dobry przykładem są tutaj projekty związane z zaangażowaniem, zdrowiem czy szczęściem w pracy – w takie projekty mogą być zaangażowani psycholodzy, dietetycy, nauczyciele jogi, fizjoterapeuci, lekarze etc. – wszystko w zależności od tego, co jest priorytetem dla Państwa biznesu.

Współpraca z Mentalistem

Chcesz zostać naszym partnerem na miesiąc albo dłużej? Chcesz tworzyć razem z nami wartościowe treści, a przy okazji zaprezentować się naszej społeczności? Zapraszamy!

 

Współpracowaliśmy już między innymi z:

SJSgixl.webp
warema_group_anwis_logo_edited.png
bottom of page