top of page

O samoakceptacji

Dominika Gwit

Dominika Gwit
Odtwórz Wideo

Uczysz się, gdzie chcesz  i kiedy chcesz. To Ty decydujesz o miejscu. Swoją podróż z nami możesz rozpocząć w dowolnym momencie 

Nasi wykładowcy nagrali wykłady specjalnie dla nas, większość z nich nigdy wcześniej nie dzieliła się swoją wiedzą w takiej formie

Jednorazowa roczna opłata członkowska gwarantuje Ci dostęp do wszystkich wykładów w ciągu 12 miesięcy

O autorce

Aktorka,  dziennikarka. Od 2010 do 2014 r dziennikarka PAP.  Jako aktorka zadebiutowała w filmie "Galerianki", później popularność przyniosły jej role w serialach "Przepis na życie", "Na dobre i na złe" , "Na Wspólnej" czy "Singielka". W 2017 roku wzięła udział w programie "Taniec z gwiazdami", w tym samym roku rozpoczęła współpracę z Teatrem Fabryka Marzeń. Obecnie można ją zobaczyć w takich tytułach jak "Szalone Nożyczki" , "Chcesz się bawić? Zadzwoń!" oraz "Pomoc Domowa".

WYKŁADY

01  Moja droga do samoakceptacji

Jak znaleźć siebie prawdziwą. Jak tę siebie prawdziwą polubić i mieć odwagę być sobą, żyć według własnych reguł, a nie oczekiwań innych.  

02  Szczęście: gdzie go szukać?

Przede wszystkim w sobie. Szczęścia nie znajdziemy na zewnątrz. To my decydujemy, czy o nie zadbamy, czy je zobaczymy. I tylko my możemy mu pomóc. Dlatego warto marzyć. Marzyć wbrew i pomimo. Pomagać marzeniom, walczyć o nie, choćby cały świat mówił: Ty? Ty nie masz szans!

03  Żyć w zgodzie ze sobą, czyli jak osiągnąć równowagę

Bądź dla siebie dobra, nie zapominaj o sobie. Nie bój się zmiany. Być może dopiero ona zapewni ci szczęście. I spokój.

ZOBACZ INNE WYKŁADY
bottom of page