top of page

wt., 01 lut

|

ONLINE

Biustopozytywny warsztat, czyli nasze piersi bez tajemnic

Warsztaty z Izabelą Sakutovą

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Biustopozytywny warsztat, czyli nasze piersi bez tajemnic
Biustopozytywny warsztat, czyli nasze piersi bez tajemnic

Czas i lokalizacja

01 lut 2022, 20:00 – 03 lut 2022, 22:00

ONLINE

O wydarzeniu

Czy to Ty?

✓ W ciągu dnia marzysz tylko o powrocie do domu, by zerwać z siebie niewygodny stanik.

✓ Nienawidzisz zakupów stanikowych, które uważasz za zło konieczne.

✓ Nie lubisz patrzeć na swoje ciało.

✓ Myślisz, że w biustonoszach nigdy nie będziesz czuć się komfortowo i pewna siebie.

Brzmi znajomo?  Jesteś więc we właściwym miejscu!

WYOBRAŹ TYLKO SOBIE, JAKBY TO BYŁO, GDYBYŚ NIE MOGŁA DOCZEKAĆ SIĘ, KIEDY ZAŁOŻYSZ STANIK…

Zakładanie biustonosza to pierwsza rzecz, którą większość kobiet robi każdego poranka. Ta czynność nadaje ton Twojemu całemu dniu. Wyobraź tylko sobie, co by było, gdybyś - otwierając szufladę z bielizną - zamiast odczuwać zniechęcenie, czuła się zainspirowana, piękna, zadbana, pewna siebie i gotowa na nowy, ekscytujący dzień. Ta chwila dbania o siebie może być wielkim domino, które przewracasz, by zacząć budować zdrową relację ze swoim ciałem, która jest pełna szacunku i wspierającego podejścia.

Kluczem do wspaniałego rozpoczęcia dnia jest posiadanie biustonoszy, które są dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojego ciała i w których czujesz się rewelacyjnie! Takich, których nie możesz sę doczekać się, by je założyć, by celebrować swoje ciało i w końcu przekształcić czynność zakładania stanika z nudnej rutyny w rytuał dbania o siebie. Dobrze dobrany biustonosz może spowodować ogromną zmianę w sposobie, w jaki funkcjonujesz każdego dnia, w jaki sama siebie odbierasz i w jaki jesteś odbierana przez innych.

W ramach BIUSTOPOZYTYWNEGO WARSZATU zgłębisz cenne wskazówki bieliźniane, pomocne na każdym etapie życia – niezależnie od zmian, które zachodzą w Twoim ciele.

Dowiesz się także, jak – dzięki prawidłowo dobranemu biustonoszowi - dbać o zdrowie piersi, w jaki sposób wybrać właściwy dla Twoich indywidualnych kształtów krój, który podkreśli i ukształtuje biust oraz jak mądrze kupować staniki, by zaoszczędzić pieniądze, stres i czas!

To 3 spotkania online po 2 godziny, wypełnione najważniejszymi informacjami, które warto poznać, aby w końcu poczuć się komfortowo w swoich biustonoszach. To wiedza, której nikt Cię nie nauczył, ale którą każda kobieta powinna mieć – niezależnie od tego, czy kupujesz biustonosze u brafitterki, czy robisz zakupy w pojedynkę!

Izabela Sakutova jest aktywną propagatorką profilaktyki raka piersi, więc podczas warsztatów nie zabraknie także ratującej życia wiedzy o tym, co możesz zrobić, by Twoje piersi były zdrowe.

Dołącz do warsztatów, przejdź biustopozytywną metamorfozę i rozpocznij podróż w kierunku życia w zgodzie z własnym ciałem!

TERMIN: 1, 2, 3 LUTY od 20-22.00

Bilety

  • Przedsprzedaż do końca 2021

    Warsztaty z Izabelą

    599,00 zł
    + Opłata za obsługę 14,98 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page