top of page

pon., 19 wrz

|

ONLINE

Cykl jednodniowych detoksów

z Martą Gładuń

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Cykl jednodniowych detoksów
Cykl jednodniowych detoksów

Czas i lokalizacja

19 wrz 2022, 19:00 – 18 wrz 2023, 19:00

ONLINE

O wydarzeniu

CYKL JEDNODNIOWYCH POSTÓW Z MARTĄ GŁADUŃ - przyłacz się kiedy chcesz!

3 miesięczny abonament: 400 PLN

Miesięczny abonament: 150 PLN

Czujesz się zmęczony, zniechęcony, nie potrafisz się skoncentrować i wyciszyć? Twoje ciało wysyła ci niepokojące sygnały, nie czujesz dawnej lekkości i rześkości, cera straciła swą świeżość i blask? To znaczy, że twój organizm potrzebuje gruntownego oczyszczenia. Żywotność, podniesienie kondycji psy­cho­fi­zycz­nej i odmłodzenie organizmu - tego doświadczysz i to uzyskasz. Post rozpoczynamy w poniedziałek rano i nie przyjmujemy posiłków przez cały dzień, wtedy zaczyna się proces samouzdrawiania. Dzień przed i dzień po nie musisz robić nic specjalnego. 

W poniedziałek pij dużo płynów (minimum 2.5 l przegotowanej letniej wody) + napary z ziół (szałwia, pokrzywa, koper włoski, mięta, rumianek). Postaraj się wygospodarować przynajmniej 30-60 min tylko dla siebie (idź na spacer, spędź ten czas w naturze).

PRZECIWSKAZANIA:

Głodówek  nie mogą stosować: dzieci, dojrzewająca młodzież, kobiety w ciąży & karmiące piersią, osoby z niedożywieniem i  w zaawansowanym stadium nowotworu, osoby z krańcową niewydolnością narządów. Przed rozpoczęciem postu skonsultuj się z lekarzem, jeśli masz: cukrzycę typu I, nadczynność tarczycy, depresję, choroby psychiczne lub jesteś po transplantacji narządów.

PLAN: Spotykamy się on-line ( via ZOOM) w grupie w każdą niedziele wieczorem, o 19.00. Podsumowanie detoksu - następnego dnia wieczorem o 19.00

Marta Gładuń:

Szczęśliwa mama trzech synów. Od 20 lat aktywnie zajmuje się profilaktyką zdrowia. Specjalizuje się w Terapii Detox – naturalnych sposobach oczyszczania organizmu według metod stosowanych przez lekarzy w Nowej Zelandii oraz poradnictwie dietetycznym. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą od światowej sławy terapeutów: Nemi Nath z International Breathwork Foundation Australia; Colin P. Sisson z Inner Adventure Programmes Inc. Nowa Zelandia; Zbigniew Królicki z Mind Control System Laredo, Texas; Donald Van Howten z Life Impressons Institute Santa Fe, New Mexico. Swoje doświadczenie stale pogłębia podróżując po świecie i ucząc się od etnicznych uzdrowicieli prostych sposobów na zachowanie doskonałego zdrowia ciała i ducha (Indie, Syberia, Mongolia, Chiny, Indonezja, Nowa Zelandia). Jest gorącym zwolennikiem holistycznego podejścia do człowieka i stosowania naturalnych, czyli najskuteczniejszych, sposobów na zachowanie młodego ducha, sprawnego umysłu i zdrowego ciała.

Bilety

Cena

Liczba

Suma

 • 3-miesięczny abonament

  400,00 zł

  + Opłata za obsługę 10,00 zł

  Detoks z Martą

  400,00 zł

  + Opłata za obsługę 10,00 zł

  0

  0,00 zł

 • Miesięczny abonament

  150,00 zł

  + Opłata za obsługę 3,75 zł

  150,00 zł

  + Opłata za obsługę 3,75 zł

  0

  0,00 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page