top of page

śr., 07 wrz

|

ONLINE

Emocje i zapachy

Webinar z Beatą Skurą

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Emocje i zapachy
Emocje i zapachy

Czas i lokalizacja

07 wrz 2022, 20:00 – 21:30 CEST

ONLINE

O wydarzeniu

Zapachy są częścią naszego życia, kojarzą nam się z ważnymi momentami,  przywołują wspomnienia i potrafią wywoływać różnego typu emocje, które oddziałują na nasze zmysły.

Zapraszam Cię na spotkanie, w trakcie którego wprowadzę Cię w świat emocji w powiązaniu z olejkami eterycznymi. Opowiem, jak olejki wpływają na nasze emocje i jakie olejki będą odpowiednie do pracy z poszczególnymi emocjami.

Na spotkaniu dowiesz się, jak komponować zapachy, aby pobudzić zmysły i doznania. Jak zrobić mieszankę, która będzie dobra w stanach obniżonego nastroju, w sytuacjach, które budzą napięcie lub lęk, ale również w momentach, które wymagają uziemienia i zbalansowania emocji.

Opowiem Ci o różnych możliwościach stosowania olejków eterycznych oraz zasadach bezpieczeństwa, których należy przestrzegać i uzbroję Cię w wiedzę, która pozwoli rozpoznać naturalne olejki posiadające terapeutyczne właściwości.

Jestem przekonana, że po tym spotkaniu Twoja energia zmieni się całkowicie, a chęć poznania eterycznego świata będzie większa niż dotychczas.

Nazywam się Beata Skura, świat olejków zmienił moje życie i pozwolił spełnić moje marzenia, teraz to moja pasja i praca. Uwielbiam dzielić się wiedzą, która zmienia życie ludzi na lepsze.

Zapraszam Was do mojego eterycznego świata!

Bilety

  • Bilet

    Webinar z Beatą Skurą

    50,00 zł
    + Opłata za obsługę 1,25 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page