top of page

wt., 15 lut

|

ONLINE

Idę, bo…

Warsztaty z Aidą Kosojan-Przybysz

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Idę, bo…
Idę, bo…

Czas i lokalizacja

15 lut 2022, 20:00 – 18 lut 2022, 21:30

ONLINE

O wydarzeniu

Warsztaty: Idę, bo…

Idę, bo jestem gotowa. Bo mam po co. Idę, bo dojrzałam do zmiany.

Kiedy? 15, 16, 17, 18 lutego od 20.00 - 21.30

Gdzie? Online, via Zoom (Link zostanie wysłany do wszystkich uczestników warsztatów 1-2 dni przed rozpoczęciem warsztatów)

Opis

Idę do…celu.

Idę po…. szczęście.

Idę za przeznaczeniem.

Przyszłość jest ruchoma. Sama świadomość, że tak jest sprawia, że mam więcej siły, żeby zmienić to, czego nie chcę zaakceptować. Dlatego idę.

Ruszam przed siebie. Po szczęście i po prawdziwe ja. Doświadczona, gotowa na zmiany. Moje ciało mnie niesie, moja dusza tego potrzebuje, a rozum prowadzi.

Zmieniam miejsce. Zmieniam siebie. Jak zobaczyć przyszłość i wpłynąć na jej przebieg. Jak sprawić, żeby na mecie czekało szczęście i dobrostan.

AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ: Ormianka z Gruzji. Dorastała w domu pełnym mistyki. Dar jasnowidzenia odziedziczyła po babciach. Podczas studiów w Kijowie Aida poznała swojego męża, z którym przyjechała do Polski, gdzie mieszka do dziś. Aida skończyła studia, ale i tak nie była w stanie uciec od daru jasnowidzenia. Mówi o sobie, że nie jest wyrocznią, tylko wskazówką i przekaźnikiem. Wybór zawsze należy do nas. Aida jest szczęśliwą mamą dwóch córek. Spokój odnajduje w muzyce. Nagrała kilka płyt.

Bilety

  • Bilet

    Warsztaty z Aidą

    999,00 zł
    + Opłata za obsługę 24,98 zł
    Wyprzedane

To wydarzenie jest wyprzedane

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page