top of page

pon., 11 paź

|

ONLINE

Kiedy trudy stają się zasobem

Warsztaty z Marianną Gierszewską

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Kiedy trudy stają się zasobem
Kiedy trudy stają się zasobem

Czas i lokalizacja

11 paź 2021, 20:00 – 15 paź 2021, 21:30

ONLINE

O wydarzeniu

„Kiedy trudy stają się zasobem”

Nie potrafimy przyjaźnić się z kryzysem. Dopingowani przez społeczeństwo, żyjemy w nieprzerwanej ucieczce od tego co wstydliwe, smutne, bolesne. Porażkę oceniamy, choroby wyklinamy, bezsilność wycinamy, a zastoje przechodzimy dzielnie, z zaciśniętymi zębami.

Zawieramy ze sobą cichą umowę, o niewinności. Bo kiedy jesteśmy perfekcyjni, zostajemy niewinni. Odcinamy się od tego, co w nas mroczne i brzydkie - bo mroczne i brzydkie się przecież nie podoba. Taki niezauważony, nieuznany cień wraca jednak uparcie.

Raz za razem, przypominając nam o tym, że dopóki nie spojrzymy na to co trudne, nie pójdziemy do tego, co lekkie i pełne. Bo kryzys rozpoczyna piękną rewolucję.

Prosi nas o przejście przez próg i powrót do siebie samego.

Życie to nie film akcji. Nie jesteś tu ani dobry, ani zły. Nie masz ani pecha, ani fartu.

Wszystko, co przychodzi, staje przed Tobą jako prezent. Ale dopiero, kiedy to zobaczysz - dopiero, kiedy zrozumiesz, że istnienie nie polega na wykluczaniu niewygodnego, ale na przyjmowaniu, patrzeniu i asymilowaniu całości, takiej jaką jest - będziesz mógł pójść do życia.

Nie do tego sztucznie udoskonalonego, ale do tego … autentycznego.

Marianna Gierszewska - autorka, aktorka, aktywistka ciałomiłości, na co dzień pracująca z kobietami. Właścicielka platformy samorozwoju: Okolice Ciała oraz współzałożycielka i współwłaścicielka pierwszej w Polsce firmy produkującej bieliznę dla stomiczek: Tutti. Od 2019 roku prowadzi warsztaty, dzieląc się z kobietami swoim doświadczeniem i wiedzą z zakresu samoakceptacji, autentycznej komunikacji i pracy ze wstydem. Prócz działań zawodowych, Marianna jest także żoną, mamą i stomiczką - po ratującej operacji usunięcia całego jelita grubego.

Bilety

  • Bilet

    Warsztaty Mentalista

    599,00 zł
    + Opłata za obsługę 14,98 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page