top of page

pon., 04 wrz

|

ONLINE

Możesz odpocząć

z Mavą Targosz

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Możesz odpocząć
Możesz odpocząć

Czas i lokalizacja

04 wrz 2023, 20:00 CEST – 02 paź 2023, 21:30 CEST

ONLINE

O wydarzeniu

Program, dzięki któremu nauczysz się łatwo odpoczywać.

Nie masz czasu na odpoczynek? Masz wyrzuty sumienia, kiedy masz chwilę dla siebie? Możesz to łatwo zmienić! Tylko 4 tygodnie dzielą cię od chwili, w której możesz uznać, że odpoczywanie jest łatwe i umiesz o to zadbać.

Nauczysz się wprowadzać mikro odpoczynek do swojego życia i sprawdzisz, jak to jest, kiedy ładujesz regularnie baterie. Te praktyki są dziecinnie proste i trwają 2 minuty!

DLA KOGO ?

Program dla kobiet, które czują się wyczerpane, przez co tracą radość życia, brakuje im energii do działania i łatwo wybuchają.

Dla tych, które chcą znowu poczuć lekkość, radość życia i działania.

Dla tych, które chcą nauczyć się, jak łatwo wpleść odpoczynek w mikro dawkach w swoje życie, wprowadzając dużą zmianę.

Dla tych, które są tak przeciążone codziennym natłokiem zajęć, że marzą tylko o chwili samotności w ciszy.

Program składa się z 4 modułów:

Moduł 1- czemu jest nam tak trudno odpoczywać?- jak łatwo wprowadzić odpoczynek do codzienności?- odpoczynek jako nawyk: jak to zaplanować, żeby było łatwo i naprawdę się wydarzyło?- przekonania a nawyki: małżeństwo do grobowej deski, czy szansa na zmianę?- ty jako osoba, która regularnie odpoczywa- twoja wioska wspiera twój odpoczynek!- twój plan na odpoczynek na najbliższy tydzieńNidra #1: czas trwania 2 minutyWorkbook do pracy własnej

Moduł 2- czym jest odpoczynek i dlaczego nie jest tym, za co go uważamy?- czym jest joga Nidra, czyli najprzyjemniejsze leżenie pod kocem- jak to się dzieje, że joga nidra działa?- jak pilnować swojego nawyku?- jak przygotować się do praktyki jogi nidry?Nidra #2: czas trwania: 5 minutWorkbook do pracy własnej

Moduł 3- 4 kroki do (nowego) nawyku odpoczywania- zobacz swoje sukcesy w odpoczynku- co joga Nidra wnosi do codzienności? Dlaczego świat zaczyna wyglądać inaczej?- odpoczynek jako skuteczna odpowiedź na codzienny stres- jak przestać mieć poczucie winy, kiedy chcemy odpocząć?Nidra #3: czas trwania 9 minutWorkbook do pracy własnej

Moduł 4- pomnóż efekty swojego odpoczynku: twoja intencja w jodze nidrze: czym jest i jak ją odnaleźć?- jak dbać o swój nowy nawyk odpoczynku, żeby został już na zawsze?- 9 sposobów na ułatwienie twojej praktykiNidra #4: czas trwania 14 minutWorkbook do pracy własnejCzym jest nidra?

Wyobraź sobie jogę bez maty, bosych stóp, wygiętego ciała w różnych pozycjach. Jogę bez celu, bez godziny wpisanej w kalendarz, bez instruktora, na którego musisz patrzeć – czy to w ekranie, czy na żywo. Jest tylko głos, który przemawia do twojej wyobraźni i sprawia, że praktyka działa.  Joga nidra jest na tyle prosta, że nie musimy jej „robić”, wystarczy pozwolić, żeby się wydarzała. W zamian dostajemy niezwykłe ładowanie naszych wewnętrznych baterii, radość, jasność wyborów ale też wydajność i kreatywność.

Joga nidra to w moim odczuciu najprostsza praktyka odpoczynku. Idealna dla nas, ludzi XXI wieku, którym wiecznie brakuje czasu i nawyku zatrzymania. Jest dla każdego, kto chce sobie dać chwilę łatwego odpoczynku. To ważne, że niczego nie musimy umieć, uczyć się i dążyć do mistrzostwa. Zero oczekiwań: po prostu wystarczy położyć się lub usiąść, zamknąć oczy i puścić nagranie. Można nawet usnąć. Nie ma żadnych przeciwwskazań do tej praktyki. Co ważne: jogę nidrę ZAWSZE robisz dobrze!Joga nidra jest  kwintesencją łagodności, dlatego jest cudowną odpowiedzią na te wyzwania. Bo odpoczynek z nidrą jest dziecinnie łatwy i zawsze robimy to dobrze.  Nie ma tu podnoszenia poprzeczki, ani jakiegoś poziomu, który trzeba zdobyć, by poczuć efekty. Ktoś, kto praktykuje nidrę od 10 lat, robi to tak samo dobrze, jak ktoś, kto robi to po raz pierwszy. I za każdym razem, kiedy kładziemy się na nidrę, korzystamy.Wiem, że czasem najtrudniej zacząć, dlatego powstał program Możesz Odpocząć: dla tych, którzy myślą, że nie potrafią odpoczywać, albo że nie mają na to czasu. Będziemy uczyć się  odpoczywać zaczynając tylko od 2 minut dziennie!  Ten program przeszło już ponad 600 osób. W większości były to osoby mówiące na początku: "To niemożliwe, żeby regularnie odpoczywać.”Moją misją jest pokazać, że każdy może łatwo odpocząć. I że już czas pożegnać się z kulturą zajeżdżania siebie. Co mówią osoby po tych 4 tygodniach odpoczywania w programie Możesz Odpocząć?

Program Możesz Odpocząć to budowanie nawyku odpoczywania małymi, prostymi kroczkami: dlatego uda się to nawet tym najbardziej opornym.

CENA: 1199 PLN 

ONLINE

Bilety

  • Bilet

    Program z Mavą Targosz

    1199,00 zł
    + Opłata za obsługę 29,98 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page