top of page

pt., 18 mar

|

ONLINE

Paweł Kunachowicz: WEBINAR ZMIANA

Cykl 4 webinarów

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Paweł Kunachowicz: WEBINAR ZMIANA
Paweł Kunachowicz: WEBINAR ZMIANA

Czas i lokalizacja

18 mar 2022, 20:00 CET – 13 kwi 2022, 21:00 CEST

ONLINE

O wydarzeniu

Czujecie, że coś Was w życiu uwiera. Chcecie coś zmienić, ale brakuje Wam odwagi. Wciąż boicie się zrobić pierwszy krok. Tymczasem za rogiem może czekać dobre życie. Paweł dokonał tej zmiany: z radcy prawnego po przewodnika wysokogórskiego, który budzi się z widokiem Mt Blanc. Jak to zrobić i jak zaplanować zmianę? 

Ten webinar jest:

- Inspiracją do zmiany i do podjęcia decyzji o zmianie

- Wsparciem dla tych, którzy są w procesie zmiany

- Miejscem wymiany doświadczeń uczestników podejmujących się zmiany

- Zbiorem narzędzi i praktycznych rozwiązań koniecznych dla dokonaniu zmiany

Na webinar składają się cztery spotkania on-line, każde po półtorej godziny. Sesje poświęcone są kluczowym elementom i procesom zmiany. Można uczestniczyć w pojedynczych spotkaniach lub w całym cyklu (4 webinary).

Spotkanie 1: POMYSŁ NA ZMIANĘ

Termin: 18/03, godz. 20-21.30

Poszukiwanie pomysłu na prawdziwą zmianę . Wiele osób wie,  że chciałoby coś zmienić. Wie, że tu, gdzie są, to nie jest ich miejsce, ale nie potrafią opowiedzieć o tym, co by chcieli i na co to zmienić/zamienić. Będziemy szukać celu, pomysłu na siebie i sprawdzać, czym jest nasz talent.

Spotkanie 2: WYBIERANIE

Termin: 26/03, godz. 20-21.30

Przedmiotem naszych rozważań i refleksji będzie wybieranie. Oswoimy dobre wybieranie. Zastanowimy się, jak radzić sobie pod presją z koniecznością podejmowania decyzji. Mądry wybór jest kluczem do zmiany. Musimy się nauczyć korzystać z tego klucza.

Spotkanie 3: PLAN ZMIANY

Termin: 4/04, godz. 20-21.30

Przygotowanie planu naszej zmiany. Jak każdy wielki projekt, zmiana wymaga dobrej strategii. Bez mapy zmiany ugrzęźniemy na bezdrożu zaraz po starcie. Będziemy szukać i projektować plan. Nasz plan, w którym znajdą się niebezpieczeństwa i sposób na radzenie sobie z nimi.

Spotkanie 4: AKCEPTACJA

Termin: 13/04, godz. 20-21.30

To spotkanie poświęcone akceptacji, wdzięczności i odpowiedziom na pytania, których nie macie komu zadać albo rozważaniom, którymi chcielibyście się podzielić, a nie macie z kim. Wszystko w temacie zmiany.

Paweł Kunachowicz: międzynarodowy, certyfikowany przewodnik wysokogórski IFMGA i instruktor narciarstwa alpejskiego, który budzi się co rano z widokiem na Mt Blanc. Był radcą prawnym, ale zamienił kancelarię na alpejskie szczyty. Jest tatą dwóch synów i współautorem książki „I jak tu nie podróżować (z dzieckiem)”. W górach działa zawodowo od ponad 20-tu lat. Zjechał na nartach ze szczytu Denali na Alasce, z Mustagh Ata w Chinach (7546 m) i przebiegł UTMB - ultra maraton wokół Mt Blanc (170km). Więcej o Pawle: www.kunachowicz.com

Cena całego cyklu webinarów (4): 260 PLN.

Cena pojedynczego webinaru, jeśli nie kupujecie całego cyklu: 80 PLN

Za WEBINAR możecie również zapłacić tradycyjnym przelewem ▶️▶️▶️  Rachunek bankowy w PLN nr: PL44 1050 1025 1000 0090 8089 3499  Potwierdzenie przelewu wyślijcie na events@mentalist.pl, prześlemy link do Zoom (WEBINAR).

Bilety

  • Bilet

    Webinar: Paweł. Kunachowicz x Mentalist

    260,00 zł
    + Opłata za obsługę 6,50 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page