top of page

pon., 24 kwi

|

ONLINE

Pod prąd ze sobą

Webinar z Aidą Kosojan-Przybysz

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Pod prąd ze sobą
Pod prąd ze sobą

Czas i lokalizacja

24 kwi 2023, 20:00 – 22:00

ONLINE

O wydarzeniu

O WEBINARZE:

Co zrobić, kiedy moje życie wygląda NIE-TAK? Dlaczego, kiedy mówię „nie”, chciałabym powiedzieć „tak”. Dlaczego, kiedy mówię tak, moje ciało i dusza krzyczy „nie”? Jeżeli czujesz, że płyniesz pod prąd ze sobą, ze swoim szczęściem, ze swoimi myślami, a może z przeznaczeniem - czekamy na Ciebie. 

AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ: Ormianka z Gruzji. Dorastała w domu pełnym mistyki. Dar jasnowidzenia odziedziczyła po babciach. Podczas studiów w Kijowie Aida poznała swojego męża, z którym przyjechała do Polski, gdzie mieszka do dziś. Aida skończyła studia, ale i tak nie była w stanie uciec od daru jasnowidzenia. Mówi o sobie, że nie jest wyrocznią, tylko wskazówką i przekaźnikiem. Wybór zawsze należy do nas. Aida jest szczęśliwą mamą dwóch córek. Spokój odnajduje w muzyce. Nagrała kilka płyt.

SZCZEGÓŁY:

Kiedy: 24 kwietnia, godzina 20.00-22.00

Cena: 150 PLN

Link do webinaru otrzymasz e-mailem po zakupie biletu. 

✅ Webinar jest na żywo | Link będzie aktywny w dniu eventu

🎥 Webinar jest nagrywany – uczestnicy będą mogli zachować anonimowość. Uczestnictwo w webinarze jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zapis cyfrowy wydarzenia. Nie wyrażamy zgody na żadną formę zapisu cyfrowego czy innego przez Uczestników bez  wiedzy i zgody pisemnej mentalist.pl

Masz pytania? Napisz do nas na hello@mentalist.pl

Bilety

  • Bilet

    Webinar z Aidą Kosojan-Przybysz | NA ŻYWO

    150,00 zł
    + Opłata za obsługę 3,75 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page