top of page

pt., 09 gru

|

Webinar via ZOOM

Pozbądź się stresu i odkryj swoją wewnętrzną moc

Webinar z Justyną Mroczkowską

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Pozbądź się stresu i odkryj swoją wewnętrzną moc
Pozbądź się stresu i odkryj swoją wewnętrzną moc

Czas i lokalizacja

09 gru 2022, 20:00 – 21:30 CET

Webinar via ZOOM

O wydarzeniu

Pozbądź się stresu i odkryj swoją wewnętrzną moc

Dzisiejsze, szybkie czasy wymagają od nas dużo siły. Zewsząd słyszymy, że mamy być idealni, perfekcyjni w każdej dziedzinie życia i dać radę. Ilość zewnętrznych bodźców często jest już nie do zarządzenia. Joga Kundalini oferuje skuteczne metody radzenia sobie w trudnościami we współczesnym świecie. Przynosi rozwiązania dla osób żyjących w dużym tempie, w wielkich miastach, mających sporo codziennych obowiązków domowych i zawodowych. Kieruje nasza uwagę i świadomość do wnętrza, bo tam jest źródło naszej siły i mocy. To jest prawdziwe centrum dowodzenia naszej ziemskiej wędrówki. Dzięki temu możemy odzyskać stery i wyznaczyć kierunek naszego życia.

Podczas tego webinaru:

- Poznasz techniki oddechowe wspierające relaks i uspokojenie.  

- Wyrównasz i uspokoisz oddech.  

- Rozluźnisz mięśnie i napięcia w ciele.  

- Obudzisz swoje ciało, aby zbudować odporność na stres.  

- Pobudzisz układ hormonalny, krążenia i układ trawienny. 

- Doświadczysz głębokiego relaksu, przy dźwiękach misy tybetańskiej i dzwoneczków koshi, podczas którego ciało integruje to, co zostało wypracowane na macie. To unikalny czas pozwalający na samoregeneracje  

- Odprężysz umysł podczas medytacji z mantra.

 Joga Kundalini jest jednym z najbardziej efektywnych narzędzi do pracy ze swoim potencjałem. Dzieje się tak dlatego, iż oferuje wszystkie techniki oddziaływania na ciało i umysł. Poprzez ćwiczenia fizyczne (asany), techniki oddechowe (pranayamy), układy rąk (mudry) i mantry, wykonywana praca na poziomie fizycznym pobudza pracę gruczołów, które z kolei wpływają na pracę układu hormonalnego i nerwowego. Kompletna praktyka harmonizuje i pobudza wewnętrzne czakry – centra energetyczne. Joga Kundalini nie tylko w efektywny sposób poprawia ogólną kondycję poprzez wzmocnienie i uelastycznienie mięśni ciała, ale działa również silnie na naszą psychikę.

Jak się przygotować:

 Stwórz swój azyl na czas praktyki: zapal świecę, ulubione kadzidełko lub palo santo, zaparz ulubiony napar, może zimowy z pomarańcza, cynamonem i rozmarynem. Zadbaj o wygodne, przewiewne ubrania, przygotuj matę do jogi, wodę do picia i koc do przykrycia na czas relaksacji.

Justyna Mroczkowska:

Z natury ciekawa świata, doświadczeń i poznawania nowego miałam okazję pracować w różnych obszarach: korporacyjnym, pozarządowym czy międzynarodowych organizacji. Równoległe spełniałam się jako mama trójki dzieci i kudłatego czworonoga, niegdyś psa, obecnie kota. Moje życie przeplata się między dwoma krajami: Polską i Szwajcarią.   Joga pojawiła się w moim życiu organicznie, w zasadzie mam wrażenie, że jest obecna od zawsze, jednak, gdy zaczęłam praktykować Jogę Kundalini, moje życie nabrało energii, mocy i rozpędu. Dość szybko poczułam, że chcę się nią dzielić z innymi. Ukończyłam międzynarodowy kurs nauczycielski Jogi Kundalini I stopnia KRI (Kundalini Research Institute).  Pasjonuje mnie naturalne i holistyczne podejście do człowieka, zdrowia, życia i planety.  Jestem terapeutką Reiki II stopnia.

 Odnajduję równowagę podczas każdej wolnej chwili spędzonej na świeżym powietrzu. Czasem wystarczy, że popatrzę przez chwilę w niebo, bo dzisiejsze szybkie czasy wymagają również szybkiego doładowania i wylogowania się choćby na moment. Las i górskie wycieczki są dla mnie źródłem olbrzymiej mocy i odnowy. Regeneruję siły poprzez codzienną praktykę jogi, spacerowanie, morsowanie, chodzenie boso po śniegu, techniki oddechowe, aromaterapię i mindset, który mnie wspiera. W weekend lubię budzić dzieci zapachem naleśników, pieczonego ciasta lub chleba na zakwasie.

Kiedy: 9 grudnia od 20-21.30

Gdzie: Online (via Zoom) - link otrzymacie w mailu z potwierdzeniem (prosimy spawdzic Spam-box)

Cena: 50 PLN

Za WEBINAR możecie również zapłacić tradycyjnym przelewem ▶️▶️▶️  Rachunek bankowy w PLN nr: PL44 1050 1025 1000 0090 8089 3499  Potwierdzenie przelewu wyślijcie na events@mentalist.pl, prześlemy link do Zoom (WEBINAR).

Uwaga: webinar odbywa sie na żywo. Na chwile obecną nie ma mozliwości odsłuchania tego webianru w innym czasie.

Bilety

  • Bilet

    Webinar z Justyną Mroczkowską

    50,00 zł
    + Opłata za obsługę 1,25 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page