top of page

czw., 12 sty

|

Online via Zoom

Psychologia stylu: Podróż w głąb siebie zacznij od szafy

Webinar z Ewą Jurczak

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Psychologia stylu: Podróż w głąb siebie zacznij od szafy
Psychologia stylu: Podróż w głąb siebie zacznij od szafy

Czas i lokalizacja

12 sty 2023, 19:00 – 20:30 CET

Online via Zoom

O wydarzeniu

Psychologia stylu: Podróż w głąb siebie zacznij od szafy

Często wydaje nam się, że najmniejszą rolę w naszym życiu odgrywają nasze ubrania. Poszukujemy siebie na różnych płaszczyznach, skrzętnie omijając swoją szafę szerokim łukiem. A gdybym powiedziała Wam, że - aby odnaleźć siebie - powinniście najpierw do niej wejść?

Dobrze zbudowany indywidualny styl to tworzenie harmonii i synergii pomiędzy naszym ciałem, osobowością, światem zewnętrznym i duszą.Jak to możliwe? Wizerunek to nic innego jak psychologiczne narzędzie, którym jesteśmy w stanie wpływać na naszą osobowość czy stan emocjonalny. Gdy otwieramy się na siebie i swój  styl, poznajemy nie tylko swoje ciało i ubrania jakie do niego pasują, ale przede wszystkim  nasze wewnętrzne potrzeby. Jeśli pozwolimy naszej szafie, by za nimi podążyła, ubrania staną się codziennym wsparciem w budowaniu szczęścia na naszych własnych zasadach.

12 stycznia opowiem Wam, jak to możliwe, że ubrania mają na nas tak silny wpływ. Podczas webinaru dowiecie się też, jak rozpoznać co Wasza szafa próbuje Wam powiedzieć. Zdradzę, dlaczego współczesny świat zniszczył naszą relację z "wewnętrznym obrazem siebie" i w jaki sposób zacząć budować ją na nowo.

Nazywam się Ewa i z wykształcenia jestem magistrem psychologii. Od lat specjalizuję się w psychologii mody, która zajmuje się wpływem wizerunku na naszą osobowość. Od kilkunastu lat zdobywam doświadczenie w branży modowej przede wszystkim jako stylistka personalna i Art Director. Moją główną misją jest szerzenie świadomości jak silny wpływ na nas ma nasz wizerunek. Prowadzę warsztaty, szkolenia, oraz konsultacje, podczas których uczę w jaki sposób budować świadomy wizerunek oparty zarówno na psychologicznych mechanizmach jak i doświadczeniu stylisty personalnego.

Kiedy: 12 stycznia od 19-20.30

Gdzie: Online (via Zoom) - link otrzymacie w mailu z potwierdzeniem (prosimy spawdzic Spam-box)

Cena: 69 PLN

Za WEBINAR możecie również zapłacić tradycyjnym przelewem ▶️▶️▶️  Rachunek bankowy w PLN nr: PL44 1050 1025 1000 0090 8089 3499  Potwierdzenie przelewu wyślijcie na events@mentalist.pl, prześlemy link do Zoom (WEBINAR).

✅ Webinar jest na żywo | Link będzie aktywny w dniu eventu

🎥 Webinar jest nagrywany – uczestnicy będą mogli zachować anonimowość. Uczestnictwo w webinarze jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zapis cyfrowy wydarzenia. Nie wyrażamy zgody na żadną formę zapisu cyfrowego czy innego przez Uczestników bez  wiedzy i zgody pisemnej mentalist.pl

Masz pytania? Napisz do nas na hello@mentalist.pl

Bilety

  • Bilet

    Webinar z Ewą Jurczak

    69,00 zł
    + Opłata za obsługę 1,73 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page