top of page

pon., 28 lis

|

ONLINE

Qigong: alchemia długowieczności

Warsztaty z Pawłem Raszkiewiczem

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Qigong: alchemia długowieczności
Qigong: alchemia długowieczności

Czas i lokalizacja

28 lis 2022, 20:00 – 30 lis 2022, 22:00

ONLINE

O wydarzeniu

Warsztaty: Qigong alchemia długowieczności

Kiedy? 28, 29, 30 listopada od 20.00 - 22.00

Gdzie? Online, via Zoom

Qigong to - z jednej strony - dość szeroki termin oznaczający umiejętność pracy z energią życiową, a z drugiej -  zwieńczenie wielowiekowych tradycji medycyny chińskiej, wspierających zdrowie praktyk ruchowych i medytacyjnych oraz przekazu dawnych szkół alchemicznych.

Mimo swych antycznych korzeni, systemy qigong (wcześniejsza pisownia chi kung) są jednak doskonale dostosowane do wymogów dnia współczesnego, oferując cały wachlarz korzyści zdrowotnych, takich jak zwalczanie skutków długotrwałego stresu, poprawa odporności, leczenie bezsenności, chorób metabolicznych, zaburzeń hormonalnych oraz innych powszechnych dolegliwości cywilizacyjnych.

Przywracając drożność energetyczną oraz witalność, umiejętnie praktykowany qigong już na swym podstawowym poziomie jest w stanie prawdziwie wesprzeć naszą długowieczność, jednocześnie poprawiając jakość naszego zdrowia we wszystkich jego aspektach.Podczas warsztatów zajmiemy się zarówno wyjaśnieniem niezbędnych podstaw teoretycznych, stanowiących fundament zrozumienia tych praktyk, jak i gruntownym poznaniem konkretnych technik ruchowo-medytacyjnych, wchodzących w skład różnych serii ćwiczeń qigong.

Dzięki temu uzyskamy lepsze pojęcie o bogactwie tych systemów, ale przede wszystkim nauczymy się ruchów na poziomie wystarczającym do samodzielnego kontynuowania praktyki i energetycznego wzmacniania zdrowia. Dodatkowo, specyfika warsztatów pozwoli nam na głębsze przyjrzenie się alchemicznemu potencjałowi tej ścieżki, co przyniesie korzyści zarówno dla osób, które do tej pory nie zetknęły się z qigong, jak i tym, którzy już jakieś doświadczenie w tego typu praktykach mają.

Warsztaty poprowadzi Paweł Raszkiewicz, dyplomowany instruktor Qigong i Taijiquan, który po powrocie do Polski od ponad dziesięciu lat dzieli się umiejętnościami oraz wiedzą zdobytą od swych chińskich nauczycieli.

Bilety

  • Bilet

    Warsztaty z Pawłem

    399,00 zł
    + Opłata za obsługę 9,98 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page