pon., 20 wrz | ONLINE

Siła czy słabość od przodków - niewidzialni obecni

Warsztaty z Katarzyną Hajdugą
Rejestracja jest zamknięta
Siła czy słabość od przodków - niewidzialni obecni

Czas i lokalizacja

20 wrz, 20:00 – 24 wrz, 21:00
ONLINE

O wydarzeniu

Od prowadzącej Katarzyny Hajdugi:

Warsztat oparty o ustawienia systemowe. Często skupiamy się na osobistych ograniczeniach i problemach z perspektywy dzieciństwa oraz wydarzeń z poziomu relacji dziecka i rodzica. Jednak czy to wszystko? Większość z nas ma o swoich przodkach zdawkowe informacje do dwóch pokoleń wstecz. Jako dzieci jesteśmy mało zainteresowani opowieściami dziadków, bo pochłaniają nas pasje i zabawy z rówieśnikami. Jako dorośli - często już nie mamy kogo zapytać...Z perspektywy ustawień systemowych już dziś wiemy, że historie, które się przekazuje werbalnie z pokolenia na pokolenie nie są tak istotne jak te, o których się nie mówi. Miałam przywilej i możliwość uczenia się u wspaniałych ludzi. Skończyłam Szkołę Ustawień Systemowych i dodatkowo przeszłam wiele szkoleń także u Berta Hellingera. Będziemy pracować nad informacjami, o których się nie mówi lub o których nie chce się mówić i pamiętać. Będziemy docierać do pojednania i przeżycia uwolnienia siły życiowej, zablokowanej przez uwikłanie, wykluczenie, tajemnice w historii przodków.

Jeśli masz kwestie, z którymi robiłaś już wszystko, a problem lub ciężar cały czas istnieją - zapraszam Cię na warsztat.

W mojej wieloletniej pracy z ludźmi towarzyszyłam osobom przy wielu uwolnieniach w pracy z przodkami. To bardzo wyjątkowa praca i niesamowita przestrzeń uzdrawiania. Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy, jak utracona miłość, zdrada, choroba, strata dziecka u naszych przodków może odbić się echem w Naszym życiu. Będziemy pracować w kontekście m.in: relacji, zdrady,  tęsknoty-straty, choroby,miłości. Ważna będzie dla mnie w naszym spotkaniu też Twoja osobista potrzeba.To wyjątkowy warsztat, bo możesz przeżyć pełną transformację w ważnym dla Ciebie obszarze i nie wychodząc z domu.

Zapraszam,

Katarzyna Hajduga

Bilety
Cena
Ilość
Suma
 • Bilet
  PLN 599
  + Opłata za obsługę PLN 14.98
  PLN 599
  + Opłata za obsługę PLN 14.98
  0
  PLN 0
SumaPLN 0

Udostępnij to wydarzenie