top of page

pon., 20 wrz

|

ONLINE

Siła czy słabość od przodków - niewidzialni obecni

Warsztaty z Katarzyną Hajdugą

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Siła czy słabość od przodków - niewidzialni obecni
Siła czy słabość od przodków - niewidzialni obecni

Czas i lokalizacja

20 wrz 2021, 20:00 – 24 wrz 2021, 21:00

ONLINE

O wydarzeniu

Od prowadzącej Katarzyny Hajdugi:

Warsztat oparty o ustawienia systemowe. Często skupiamy się na osobistych ograniczeniach i problemach z perspektywy dzieciństwa oraz wydarzeń z poziomu relacji dziecka i rodzica. Jednak czy to wszystko? Większość z nas ma o swoich przodkach zdawkowe informacje do dwóch pokoleń wstecz. Jako dzieci jesteśmy mało zainteresowani opowieściami dziadków, bo pochłaniają nas pasje i zabawy z rówieśnikami. Jako dorośli - często już nie mamy kogo zapytać...Z perspektywy ustawień systemowych już dziś wiemy, że historie, które się przekazuje werbalnie z pokolenia na pokolenie nie są tak istotne jak te, o których się nie mówi. Miałam przywilej i możliwość uczenia się u wspaniałych ludzi. Skończyłam Szkołę Ustawień Systemowych i dodatkowo przeszłam wiele szkoleń także u Berta Hellingera. Będziemy pracować nad informacjami, o których się nie mówi lub o których nie chce się mówić i pamiętać. Będziemy docierać do pojednania i przeżycia uwolnienia siły życiowej, zablokowanej przez uwikłanie, wykluczenie, tajemnice w historii przodków.

Jeśli masz kwestie, z którymi robiłaś już wszystko, a problem lub ciężar cały czas istnieją - zapraszam Cię na warsztat.

W mojej wieloletniej pracy z ludźmi towarzyszyłam osobom przy wielu uwolnieniach w pracy z przodkami. To bardzo wyjątkowa praca i niesamowita przestrzeń uzdrawiania. Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy, jak utracona miłość, zdrada, choroba, strata dziecka u naszych przodków może odbić się echem w Naszym życiu. Będziemy pracować w kontekście m.in: relacji, zdrady,  tęsknoty-straty, choroby,miłości. Ważna będzie dla mnie w naszym spotkaniu też Twoja osobista potrzeba.To wyjątkowy warsztat, bo możesz przeżyć pełną transformację w ważnym dla Ciebie obszarze i nie wychodząc z domu.

Zapraszam,

Katarzyna Hajduga

Bilety

Cena

Liczba

Suma

 • Bilet

  599,00 zł

  + Opłata za obsługę 14,98 zł

  Warsztaty z Kasią

  599,00 zł

  + Opłata za obsługę 14,98 zł

  0

  0,00 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page