top of page

pon., 11 paź

|

ONLINE

Stresuj się mądrzej. Jak radzić sobie ze stresem?

Warsztaty z Olą Potykanowicz

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Stresuj się mądrzej. Jak radzić sobie ze stresem?
Stresuj się mądrzej. Jak radzić sobie ze stresem?

Czas i lokalizacja

11 paź 2021, 20:00 CEST – 13 paź 2021, 22:00 CEST

ONLINE

O wydarzeniu

Stres – słowo, które zwłaszcza w ostatnim czasie słyszymy, wypowiadamy, czy spotykamy na co dzień.

Zapewne wiesz, że stres bywa niezdrowy, wpływa na Twoje funkcjonowanie i że możesz ponosić sporo jego konsekwencji. Sprawdź, czy można spojrzeć na spotykające Cię stresujące sytuacje z innej, bardziej korzystnej perspektywy. Stres jest naturalnie wpisany w nasze życie. Wydaje się, że najlepszym sposobem na radzenie sobie z nim nie jest walka ale większa świadomość czym jest, jak się u każdego z nas objawia i co możemy robić, żeby ponosić jak najmniej jego negatywnych konsekwencji.

Zapraszam Cię na warsztaty, na których dowiesz się jak stresować się mądrzej. Naucz się uważnej obserwacji swojego organizmu, odczytywania sygnałów, które dają Ci ciało i głowa, tak, żeby w najlepszym momencie móc zareagować, dając sobie możliwość skutecznych interwencji w trosce o swoje samopoczucie i zdrowie. Poznaj stres lepiej – zwiększ świadomość czym jest i, przede wszystkim, przyjrzyj się temu w jaki sposób Ty się stresujesz i co warto z tymi odczuciami i reakcjami robić.

Podczas warsztatów spojrzymy na stres z wielu perspektyw – jak wpływa na ciało, głowę, uczucia i relacje. Wspólnie poszukamy najlepszych rozwiązań, od prozdrowotnych nawyków do siły pozytywności.

Do zobaczenia,

Ola Potykanowicz

Ola Potykanowicz – jestem psycholożką i trenerką zakochaną w idei psychologii pozytywnej. Ponad wszystko kocham życie i chcę je przeżyć najpiękniej jak się da. Między innymi właśnie dlatego w mojej pracy obrałam drogę wspierania ludzi na drodze do dobrego, zdrowego i szczęśliwego życia. Specjalizuję się w obszarach radzenia sobie ze stresem i wyzwaniami codzienności, przechodzenia przez zmiany i wdrażania pozytywnych, prozdrowotnych nawyków. Wierzę w siłę pozytywności, wdzięczności i życzliwości.

Bilety

Cena

Liczba

Suma

 • Bilet

  399,00 zł

  + Opłata za obsługę 9,98 zł

  Warsztaty Mentalista

  399,00 zł

  + Opłata za obsługę 9,98 zł

  0

  0,00 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page