top of page

pon., 01 cze

|

ONLINE

Warszaty z Pawłem Kunachowiczem

Czas na zmiany. O wybieraniu i podążaniu własną drogą.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Warszaty z Pawłem Kunachowiczem
Warszaty z Pawłem Kunachowiczem

Czas i lokalizacja

01 cze 2020, 21:00 – 05 cze 2020, 22:00

ONLINE

O wydarzeniu

Celem warsztatów jest wspólna praca uczestników nad wyborem własnej drogi, pomoc w odnalezieniu tego, co dla nas ważne, stworzenie strategii przeprowadzenia zmian we własnym życiu, nauka akceptacji tego, czego zmienić nie można. Warsztaty obejmują  4 sesje po 60 minut, podczas których dyskutujemy, ćwiczymy  i omawiamy prace domowe. Naszą ambicją jest, aby każdy uczestnik po wzięciu aktywnego udziału w warsztatach miał w ręku narzędzie, które pomoże mu rozpocząć i zaplanować zmianę: taką, jakiej potrzebuje. Warsztat jest: 

 • inspiracją do zmiany i do podjęcia decyzji o zmianie
 • wsparciem dla tych, którzy są w procesie zmiany
 • pomocą w stworzeniu strategii własnej zmiany
 • miejscem wymiany doświadczeń uczestników podejmujących się zmiany 
 • zbiorem narzędzi i praktycznych rozwiązań koniecznych dla dokonaniu zmiany 

Spotkania odbywają się na platformie ZOOM w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek (1.06; 2.06; 4.06; 05.06.) o godzinie 21.00

O PAWLE:

Przewodnik wysokogórski, orędownik uważnego podążania własną drogą. Prowadzi wykłady motywacyjne i angażuje się w projekty edukacyjne. Z wykształcenia jest prawnikiem. Prowadził zajęcia ze studentami na Uniwersytecie Warszawskim, był prawnikiem praktykiem, potem przeniósł się w góry. Ponad 30 razy wprowadził swoich klientów na szczyty Mont Blanc i Matterhorn. Zjechał na nartach ze szczytu Muztagh Ata, 7546 metrów, w Pamirze w Chinach. Co roku w zimie spędza kilka tygodni w Japonii na wyspie Hokkaido. Podczas tych wyjazdów czerpie inspiracje ze wschodniej filozofii i japońskiego stylu życia. Mieszka z rodziną w Alpach u stóp Mont Blanc. Ma dwóch synów. 

Bilety

 • Dostęp do warsztatów

  Warszaty z Pawłem Kunachowiczem

  599,00 zł
  + Opłata za obsługę 14,98 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page