top of page

czw., 09 lis

|

Shuum Boutique Wellness Hotel

Warsztaty nad morzem

Z Beatą Sadowską i Aidą Kosojan-Przybysz

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Warsztaty nad morzem
Warsztaty nad morzem

Czas i lokalizacja

09 lis 2023, 14:00 – 12 lis 2023, 12:00

Shuum Boutique Wellness Hotel, Tadeusza Kościuszki 17, 78-100 Kołobrzeg, Poland

O wydarzeniu

AIDA: Słowa wypowiedziane i przemilczane

Jaki wpływ mają słowa na nasze życie? Jak emocje zatrzymane i głęboko schowane na dnie naszej duszy promieniują na naszą codzienność i wybory? Czyje słowo rani najgłębiej? Słowa potrafią ranić, ale też - leczyć i przyciągać szczęście. O sile słowa odbudowującej twoją świadomość, zdrowie i ciebie.O mocy  wypowiadanych słów dowiesz się podczas warsztatów z Aidą Kosojan-Przybysz.

BEATA: Stoję przy sobie, jestem dla siebie dobra.

Jestem dobra dla męża, dziewczyny, przyjaciół, dzieci. O nich potrafię mówić dobrze godzinami. W pracy - pomocna, w domu - niezastąpiona. Dla innych - zawsze. A dla siebie? Gdzie w tym wszystkim jestem ja? Czy mam dla siebie przestrzeń? Czy potrafię stawiać granice: tak słowem, jak i czynem? Czy czas dla mnie w ogóle istnieje? Możemy to wszystko wypracować, poczynając od codziennych rytuałów, a kończąc na byciu swoją najlepszą przyjaciółką. Po co? Bo na to zwyczajnie zasługujemy! Ale też po to, żeby mieć siłę na wszystko inne. To jak w przypowieści o fasolkach: możemy nimi częstować i karmić innych, ale nie możemy zapominać o uzupełnianiu zapasów. Obiecuję, że po tych warsztatach Wasza sakiewka z fasolkami nie będzie już pusta :)

CAROLINE SANDER: akupunktura

Nazywam się Caroline Sander i jestem Francuzką urodzoną pod Luksemburgiem, ale mieszkającą u podnóży Alp w Chamonix. Jestem lekarzem ogólnym, pracuję na ostrym dyżurze i jestem specjalistką od uzależnień. Do swojej praktyki zawodowej włączyłam tradycyjną chińską akupunkturę, ponieważ bliskie mi jest holistyczne podejście do zdrowia. Nie chciałam być wyłącznie urzędniczką od przepisywania recept. Głęboko wierzę w to, że dobrostan zaczyna się od świadomości i dotarcia do siebie, czyli od nas samych. Tak leczę nie tylko moich pacjentów, ale też moją rodzinę. Stosuję olejki eteryczne, akupunkturę, osteopatię oraz esencje kwiatowe dr Bacha (specjalnie przygotowane ekstrakty z dziko rosnących kwiatów i drzew, pomagające w różnych stanach psychicznych, eliminujące strach czy niepewność, nadwrażliwość czy brak odwagi), żeby na co dzień być w formie. Praktykuję jogę, medytuję i kocham górskie wycieczki.  Jestem mamą dwójki dzieci i niesfornego malamuta. Podczas warsztatów każdemu z uczestników zaproponuję indywidualną sesję akupunktury. Ta metoda pomaga wyeliminować stres, bezsenność czy ból. Zapraszam.

W ramach warsztatów każdy uczestnik otrzyma w prezencie 45 minutową sesję akupunktury. Terminy sesji będziemy ustalać na bieżąco.

📜 Plan warsztatów: 

CZWARTEK, 9 listopada 18.00-18.45 - dzień dobry w lobby barze Aida: wstęp i zadanie domoweBeata: wstęp i zadanie domowe 18.45 - powitalna kolacja z Aidą, Beatą i Caroline 

PIĄTEK, 10 listopada

7.00 - marszobieg w naturze z Beatą

8.00 - rytuały tybetańskie z Beatą

8.30 - śniadanie

10.00 - ćwiczenia oddechowe z Beatą

11-13.00 sesje akupunktury z Caroline

13.00 – lunch14.30- 16.00 - Beata: Stoję przy sobie, jestem dla siebie dobra

16-16.45 sesje akupunktury z Caroline

16.45 - 18.30 - Aida: Słowa wypowiedziane i przemilczane 18.30 – kolacja

po kolacji: sesje akupunktury z Caroline

SOBOTA, 11 listopada

7.00 - marszobieg w naturze z Beatą

8.00 - rytuały tybetańskie + ćwiczenia oddechowe z Beatą

9.00 - śniadanie

10.00-11.30 warsztaty olejkowe z Beatą Skurą 

11.30-12.45 Aida: (kontynuacja)

13.00 – lunch

14 - 15.30 sesje akupunktury z Caroline

15.30 - 17.30 - Aida sesja pytań i odpowiedzi

18.30 – kolacja

po kolacji: sesje akupunktury z Caroline

NIEDZIELA, 12 listopada

8.00 - śniadanie

9.30-10.15 - rytuał na pożegnanie

10.30 - 11.30 - wykwaterowanie/pożegnanie

Mieszkamy w 2-osobowych pokojach w wyjątkowym, butikowym, przepięknym 4**** Hotelu Shuum nad samym morzem. To najprawdziwsza oaza spokoju i ukojenia: https://shuumhotel.pl/pl

W przypadku rezygnacji z warsztatów, opłata nie podlega zwrotowi. Można zmienić nazwisko uczestnika warsztatów, czyli znaleźć kogoś na swoje miejsce. Postaramy się pomóc, wysyłając informację o wolnym miejscu osobom z listy rezerwowej (najpóźniej miesiąc przed warsztatami). W przypadku braku zainteresowania z ich strony, nie możemy dokonać zwrotu rezerwacji.

Zakup warsztatów oznacza zgodę na powyższe warunki.

Bilety

  • Bilet

    Warsztaty stacjonarne

    3600,00 zł
    + Opłata za obsługę 90,00 zł
    Wyprzedane

To wydarzenie jest wyprzedane

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page