top of page

pon., 19 kwi

|

ONLINE

Warsztaty z Beatą Skurą

Mała kropla – wielkie możliwości, czyli o wsparciu olejków eterycznych dla ciała, głowy i przestrzeni

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Warsztaty z Beatą Skurą
Warsztaty z Beatą Skurą

Czas i lokalizacja

19 kwi 2021, 20:00 – 23 kwi 2021, 21:30

ONLINE

O wydarzeniu

OLEJKI ETERYCZNE: DLA ZDROWIA, DLA URODY, W KUCHNI

Może wydawać się, że jedna kropla to bardzo mało. Tymczasem kropelka czystego olejku eterycznego ma niesamowitą moc. Tak samo jak jedna kropla, która drąży skałę lub jeden mały krok, który dzieli nas od dużej zmiany.

Na naszych spotkaniach dowiesz się, jak w naturalny sposób wspierać rozmaite aspekty życia – od dobrego samopoczucia, przez najbliższe otoczenie, po urodę i emocje. Wprowadzimy Cię w świat olejków eterycznych, które mogą zastąpić wiele substancji używanych dotąd w domu. Pokażemy, jak zrewolucjonizować domową apteczkę i zadbać o dobre relacje. Opowiemy, jak olejki wspierają nas każdego dnia w aspekcie fizycznym i psychicznym, jak pomagają radzić sobie ze zmianą, jak dodają energii lub wyciszają, motywują do działania lub pozwalają się doskonale zrelaksować.

Olejki eteryczne to nie tylko wyższe emocje, to też całe spektrum pięknie pachnących „przyziemnych” korzyści na co dzień: ulubionemu brownie dodadzą aromatu mięty, poranny odżywczy koktail wzbogacą świeżością grejpfruta, pozwolą złapać głębszy oddech podczas treningu i ochronią przed ukąszeniem komara w lato. Nie wspominając o nieograniczonych kombinacjach naturalnych perfum.

Nie sposób przybliżać świat olejków eterycznych tylko za pomocą słów – dlatego przed rozpoczęciem warsztatów otrzymasz od nas zestaw niezbędnych olejków eterycznych i materiałów informacyjnych, które pomogą Ci w lepszym zrozumieniu i poznaniu tematu poszczególnych modułów. Każde ze spotkań umożliwi Ci połączenie teorii z praktyką, co – mamy nadzieję – będzie dla Ciebie ciekawym doświadczeniem i pozwoli na zbudowanie nowych, zdrowych nawyków.

Beata Skura Jestem partnerką w firmie technologicznej Kolibro i współautorką projektu „Kropelka w Eterze”, który działa w ramach partnerstwa z firmą doTERRA. W swoim życiu łączę dwa światy: pierwszy naszpikowany jest technologią, drugi zmysłami i emocjami; pierwszy to świat komputerów, drugi to kraina aromatów; pierwszy to komunikacja między ludźmi wspomagana algorytmami, a drugi to komunikacja ze swoim ciałem i umysłem wspierana naturą. Oba te obszary łączę moją pasją do budowania relacji, poznawania świata nauki i pomagania ludziom w sposób naturalny.

Bilety

Cena

Liczba

Suma

 • Bilet

  399,00 zł

  + Opłata za obsługę 9,98 zł

  Warsztaty z Martą

  399,00 zł

  + Opłata za obsługę 9,98 zł

  Wyprzedane

To wydarzenie jest wyprzedane

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page