top of page

pon., 08 mar

|

ONLINE

Warsztaty z Joanną Chmurą

Odwaga świadomej kobiecości

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Warsztaty z Joanną Chmurą
Warsztaty z Joanną Chmurą

Czas i lokalizacja

08 mar 2021, 20:00 – 10 mar 2021, 22:00

ONLINE

O wydarzeniu

Tytuł warsztatów: „Odwaga świadomej kobiecości”

Zapraszam Was na warsztaty dla kobiet, które łączą w sobie 3 bardzo ważne wątki rozwojowe. 3 wątki, które łączą się w jedno słowo – SIŁA. 

Pierwszego dnia popracujemy nad odwagą – zmierzymy się z tym, co nas przed tą odwagą powstrzymuje i co ją w nas rozbudza.

Drugiego dnia będziemy rozwijać samoświadomość – będziemy uczyć się siebie, czyli tego jak o siebie dbamy albo jak nie dbamy; czy siebie kochamy, czy właśnie nie; co jest dla nas ważne, a co już nie.

Trzeciego dnia dodamy do dwóch poprzednich wątków tematykę kobiecości – tego czym ona dla nas jest, jakie wokół niej mamy przekonania, co nas w niej pociąga, a co odstrasza.

Na koniec połączymy wszystko w całość poprzez zapisanie jednego najważniejszego marzenia, do osiągnięcia którego przydadzą się nam dokładnie te 3 supermoce: odwaga, świadomość, kobiecość. Mam takie marzenie, żeby na koniec tych warsztatów w każdej kobiecie, która weźmie w nich udział było więcej siły do bycia sobą. Chciałabym, abyśmy żegnając się trzeciego dnia czuły, że już nic nie będzie takie, jakie było i żeby każda z nas poczuła się najbliżej siebie tak jak to tylko możliwe.

Joanna Chmura -  psycholożka specjalizująca się w tematyce wstydu i odwagi. Współpracuje z dr Brené Brown z Uniwersytetu w Houston. Prowadzi wykłady, warsztaty oraz procesy coachingowe. Jest członkiem Rady Programowej Magazynu Coaching oraz Rady Ekspertek i Ekspertów dla Instytutu Dobrego Życia i Wysokich Obcasów. Wywiady z nią ukazały się między innymi w Forbes, Harvard Business Review, Vogue Polska.

Bilety

  • Bilet

    Warsztaty z Joanną

    999,00 zł
    + Opłata za obsługę 24,98 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page