top of page

śr., 07 kwi

|

ONLINE

Warsztaty z Kasią Hajdugą

Wolność emocjonalna

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Warsztaty z Kasią Hajdugą
Warsztaty z Kasią Hajdugą

Czas i lokalizacja

07 kwi 2021, 21:00 – 09 kwi 2021, 22:00

ONLINE

O wydarzeniu

WOLNOŚĆ EMOCJONALNA

Jak często Twoje emocje nie do końca przeżyte czy wyrażone wpływają na Twoje decyzje? Jak często emocje,które podświadomie przywołują dawne przeżycia wpływają na Twoje reakcje? Emocje są najważniejszym elementem przeżywania życia.Jednak umiejętność ich zdrowego wyrażania oraz transformacji jest bardzo istotna dla naszego zdrowia,dla relacji czy ścieżki zawodowej. Warsztat ten da Ci konkretne techniczne narzędzia do uwalniania i transformacji emocji.Dzięki temu będziesz bardziej obecnym we własnym życiu i będziesz świadomiej i odważniej sięgać po to czego pragniesz. Zapraszam Cię na intensywne i praktyczne zajęcia,z których skorzystasz w każdej następnej chwili życia.

GDYBYM MIAŁ/A INNY DOM

Jak często zastanawiałaś/eś się nad tym jakby wyglądało Twoje życie gdybyś urodził/a się w innym domu? Często patrzymy na siebie i życie przez pryzmat relacji z rodzicami i na to co działo się w domu.To naturalne,lecz pomyśl co by było gdybyś odzyskał/a swoją siłę i spokój serca kończąc wycieczki w strony,które Cię blokują lub osłabiają. Warsztat pomoże Ci wziąć głęboką odpowiedzialność za życie,zawrzeć pokój z domem rodzinnym z poziomu wyższego planu,zakończyć wszelkie obietnice i umowy,które nosisz z domu i nawet o nich nie pamiętasz. Uznanie siebie oraz własnej drogi będzie dla Ciebie niesamowitą siłą napędową do dalszego działania oraz spokoju wewnętrznego,

SERCE-TWÓJ WEWNĘTRZNY UZDROWICIEL

Pewnie na codzień nawet nie zastanawiasz się czy Twoje serce bije rytmicznie,nie kontrolujesz jego pracy podobnie jak nie kontrolujesz pracy płuc. A co jeśli byś wiedział/a że Twoje serce oprócz tłoczenia krwi ma niesamowitą siłę transformacji Twoich przeżyć oraz pomaga utrzymać Twoje ciało w harmonii i zdrowiu. Autorski warsztat,który uświadomi i nauczy Cię jak korzystać z zasobów swojego serca. Jak możesz utrzymać ciało w zdrowiu oraz być w wewnętrznej harmonii. Nauczysz się techniki, która da Ci samodzielność w własnym rozwoju,wolność oraz przyspieszenie.

Bilety

  • Bilet

    Warsztaty z Kasią

    599,00 zł
    + Opłata za obsługę 14,98 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page