top of page

śr., 16 mar

|

ONLINE

WEBINAR: Maria Prokop x Mentalist

Bezpieczny oddech

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
WEBINAR: Maria Prokop x Mentalist
WEBINAR: Maria Prokop x Mentalist

Czas i lokalizacja

16 mar 2022, 20:00 – 21:30 CET

ONLINE

O wydarzeniu

👉 Opis: 

Bezpieczny oddech Jak dostosować praktykę oddechową do własnych potrzeb & dlaczego świadomy oddech pomaga na stres?  

Trudno nie zauważyć, że zapanowała moda na oddech. Słyszymy o wielu technikach i metodach, różni nauczyciele reklamują swoje “usługi oddechowe”, wiemy,  że nasz oddech ma ogromną moc uzdrawiania. Ale - jak ze wszystkim, szczególne w internecie,  trudno samemu przesiewać to, co dobre, skuteczne i bezpieczne dla nas od tego, co może nam zaszkodzić. Podczas naszego WEBINARU Marysia opowie o różnych szkołach pracy z oddechem. Pokaże, jak je od siebie odróżniać i jak wybrać taką, która jest dla odpowiednia dla ciebie. Dowiesz się kluczowych, najistotniejszych informacji o pracy z oddechem. Jak oddech nam służy, w czym może pomagać, ale też dowiesz się, jak nieprawidłowym oddechem można zrobić sobie krzywdę.  Porozmawiamy o granicach terapeutycznych, aby mieć włączone czujki bezpieczeństwa przy pracy z oddechem i medytacją on-line (i nie tylko on-line).  Pokażemy Ci, jakie techniki oddechowe są bezpieczne dla osób żyjących z zaburzeniami lękowymi, a jakich należy unikać. Wytłumaczymy,  jak za pomocą codziennej,  łagodnej pracy z oddechem możesz zredukować poziom przewlekłego stresu, poprawić samopoczucie i ogólny stan zdrowia.

🧘 Maria Prokop

Maria wychowała się w USA, gdzie miłość do ruchu, sportu i tańca była jej wpajane od dzieciństwa. Sześć lat temu rozpoczęła swoją przygodę z jogą, co całkowicie wywróciło jej życie do góry nogami. Wychodząc z założenia, że joga to jedność, Maria w swojej praktyce nie potrafi wybrać jednej tradycji tej nauki, dlatego jest otwarta na zgłębianie każdej metody. Od  pierwszych kroków na macie podąża za różnymi nauczycielami na warsztatach w Polsce i na świecie, by maksymalnie poszerzać swoje jogowe horyzonty.

📨 Sprawy organizacyjne:

Przedsprzedaż: 

do 2 marca 23.59  - 30 PLN

Bilet normalny:

od 3 marca - 50 PLN

Przelew bezposredni za webinar na konto? Nie ma problemu!

Rachunek bankowy: PL44 1050 1025 1000 0090 8089 3499

Mentalist Sp. z o.o.

Tytul przelewu: Webinar: Maria Prokop x Mentalist 

Prosimy o przeslanie potwierdzenia platnosci na: events@mentalist.pl - wyślemy link do Webinaru.

Wydarzenie jest online via ZOOM, na żywo. 

Link do webinaru zostanie wysłany po dokonaniu platności. Prosimy sprawdzić spam box, gdzie okazjonalnie lądują nasze maile 😉

Do zobaczenia!

Bilety

  • Bilet

    Webinar: Maria Prokop x Mentalist

    50,00 zł
    + Opłata za obsługę 1,25 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page