top of page

pt., 25 lut

|

ONLINE

WEBINAR: Paweł Kunachowicz x Mentalist

Czas na zmiany. O wybieraniu i podążaniu własną drogą.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
WEBINAR: Paweł Kunachowicz x Mentalist
WEBINAR: Paweł Kunachowicz x Mentalist

Czas i lokalizacja

25 lut 2022, 20:00 – 21:30 CET

ONLINE

O wydarzeniu

Czujecie, że coś Was w życiu uwiera. Chcecie coś zmienić, ale brakuje Wam odwagi. Wciąż boicie się zrobić pierwszy krok. Tymczasem za rogiem może czekać dobre życie. Paweł dokonał tej zmiany: z radcy prawnego po przewodnika wysokogórskiego, który budzi się z widokiem Mt Blanc. Jak to zrobić i jak zaplanować zmianę?

To będzie spotkanie o wybieraniu własnej drogi, pomocy w odnalezieniu tego, co dla nas ważne, tworzeniu strategii przeprowadzenia zmian we własnym życiu i nauce akceptacji tego, czego zmienić nie można.

Ten webinar jest:

- Inspiracją do zmiany i do podjęcia decyzji o zmianie

- Wsparciem dla tych, którzy są w procesie zmiany

- Miejscem wymiany doświadczeń uczestników podejmujących się zmiany

- Zbiorem narzędzi i praktycznych rozwiązań koniecznych dla dokonaniu zmiany

Paweł Kunachowicz: międzynarodowy, certyfikowany przewodnik wysokogórski IFMGA i instruktor narciarstwa alpejskiego, który budzi się co rano z widokiem na Mt Blanc. Był radcą prawnym, ale zamienił kancelarię na alpejskie szczyty. Jest tatą dwóch synów i współautorem książki „I jak tu nie podróżować (z dzieckiem)”. W górach działa zawodowo od ponad 20-tu lat. Zjechał na nartach ze szczytu Denali na Alasce, z Mustagh Ata w Chinach (7546 m) i przebiegł UTMB - ultra maraton wokół Mt Blanc (170km). Więcej o Pawle: www.kunachowicz.com

KIEDY? 25.02.2022 | ONLINE VIA ZOOM 

Za WEBINAR możecie też zapłacić tradycyjnym przelewem ▶️▶️▶️  Rachunek bankowy w PLN nr: PL44 1050 1025 1000 0090 8089 3499  Potwierdzenie przelewu wyślijcie na hello@mentalist.pl, prześlemy link do Zoom (WEBINAR).

Bilety

  • Przedsprzedaż (do 11.02.2022)

    Webinar: Paweł. Kunachowicz x Mentalist

    50,00 zł
    + Opłata za obsługę 1,25 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page