top of page

pon., 30 maj

|

ONLINE

ZMIANA WEBINAR: Paweł Kunachowicz x Mentalist

Cykl webinarów

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
ZMIANA WEBINAR: Paweł Kunachowicz x Mentalist
ZMIANA WEBINAR: Paweł Kunachowicz x Mentalist

Czas i lokalizacja

30 maj 2022, 20:00 CEST – 27 cze 2022, 21:30 CEST

ONLINE

O wydarzeniu

WEBINARY O ZMIANIE

1. Zmiana - Nie szukać szczęścia. 30 maja 20.00-21.30

2. Zmiana – Chciejstwa, które nas ograniczają. 6 czerwca 20.00-21.30

3. Zmiana - Zrozumieć swój świat, aby dobrze wybrać. 13 czerwca 20.00-21.30

4. Zmiana -  Otoczenie, które nam sprzyja. 22 czerwca 20.00-21.30

5. Zmiana – Gdzie jest odwaga, by robić swoje? 27 czerwca 20.00-21.30

Pięć webinarów o zmianie, o przeszkodach w jej dokonaniu, o odwadze, bez której ani rusz.

(1) Na drodze do zmiany sami kreujemy przeszkody. Ambicje mieszają się z kompleksami, blokując przypływ pomysłów. Żyjemy pod pręgieżem powinności odnalezienia „szczęścia”. Zamiast działać, stoimy w bezruchu lub wciąż patrzymy za siebie. W trakcie pierwszego webinaru rozprawimy się z dogmatem „szczęśliwego życia”.

(2) W kolejnym dobierzemy się do naszych pragnień. Spróbujemy wybrać, te które są zdrowe i nam służą oraz te, które trzymają nas przy starym,  sprawiając, że zmiana nie może się dokonać. Pomyślimy o tym, czy nasze pragnienia są autentyczne czy przez kogoś wdrukowane. Czy naprawdę ich chcemy czy są z nami od zawsze i nie wiemy skąd się wzięły.

(3) Na trzecim webinarze będziemy się przyglądać  i badać nasz świat. Pomyślimy o tym, co i jak wybieramy w naszym świecie. Może to nam pomoże wybierać lepiej, mniej po omacku? Może uda nam się wytrącić z dotychczasowych kolein? Poznanie naszego świata daje możliwość jego zmiany.

(4) Czwarte spotkanie poświęcimy naszemu otoczeniu. Tym, którzy wywierają na nas wpływ oraz tym, którzy mogą nas wesprzeć, ale nie potrafimy ich dostrzec. Tym, co są nam życzliwi i tym, co są toksyczni. Może lepiej będziemy widzieć, kto jest kim i kto nadaje się do naszej zmiany. Nie będziemy zgłębiać psychologii postaci, raczej - pragmatycznie nabierając dystansu do rzeczywistości-  spróbujemy ocenić, kto nam służy, a kto wręcz przeciwnie. Otoczenie to także miejsce w którym śpimy, mieszkamy, jemy i pracujemy. Jaki wpływ ma to, gdzie jesteśmy na to, jak nam się wiedzie?

(5) Z biegiem czasu gubimy marzenia i odwagę. Straszeni najpierw przez wychowawców, straszeni poniesionymi porażkami nie chcemy stawiać kroku w nieznane. Uwiązani na smyczy naszych straszydeł, stoimy i przyglądamy się jak świat płynie bez nas. Im szybciej poznamy nasze ograniczenia, tym szybciej obudzimy w sobie odwagę i naturalną ciekawość świata, która powiedzie nas do zmiany. W piątym webinarze będziemy  łuskać ziarna odwagi.

Każdy moment spędzony na myśleniu nad sobą przybliża nas do odkrycia własnej wyjątkowości. Jej odkrycie nadaje nam sens i rodzi zdrową satysfakcję. Przestajemy gonić za szczęściem. Tak,  jak jest – wystarczy.

Pięć webinarów o zmianie w pakiecie – 325 pln.  Pojedynczy webinar -  79pln.

Bilety

  • Bilet

    Webinar: Paweł. Kunachowicz x Mentalist

    325,00 zł
    + Opłata za obsługę 8,13 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page