top of page
Wstęp do Jogi Kundalini

Evgenia Epanchina

Evgenia Epanchina
Odtwórz Wideo

Uczysz się, gdzie chcesz  i kiedy chcesz. To Ty decydujesz o miejscu. Swoją podróż z nami możesz rozpocząć w dowolnym momencie

Nasi wykładowcy nagrali wykłady specjalnie dla nas, większość z nich nigdy wcześniej nie dzieliła się swoją wiedzą w takiej formie

Jednorazowa roczna opłata członkowska gwarantuje Ci dostęp do wszystkich wykładów w ciągu 12 miesięcy

O autorze

Evgenia Epanchina jest nauczycielką Jogi Kundalini, którą praktykuje od kilkunastu lat. Skończyła matematykę i fizykę, studiowała w Stanch Zjednoczonych, pracowała w wielkich korporacjach w Paryżu, gdzie była specjalistką od sztucznej inteligencji. Robiąc spektakularną karierę, czuła jednak, że w tym wszystkim zgubiła siebie. Podążała za zaszczepionym jej przez społeczeństwo i rodzinę modelem sukcesu. Dzięki Jodze Kundalini zrozumiała, że definicję sukcesu musi stworzyć sama. Znalazła drogę do siebie. Codziennie praktykuje Kundalini, swoją wiedzą dzieli się z też uczniami. Mieszka w Chamonix, jest mamą dwóch córek i wkrótce otwiera szkołę dla dzieci. 

WYKŁADY

01 Wstęp do Jogi Kundalini

Ten kurs wprowadzi Was w świat jogi Kundalini. Oswoi z oddechami i mantrami. Pokaże, jak proste ćwiczenia mogą sprawdzić, że poczujemy się lepiej, będziemy mieć więcej energii i zaczniemy słuchać sygnałów wysyłanych przez nasze ciało.  

02  Co nam daje Joga Kundalini?

Kundalini to, jak mówi Evgenia, nie zestaw ćwiczeń ani narzędzi do kontrolowania naszego umysłu. To nie religia. To droga do nas samych. Chcecie ją odnaleźć? Zapraszamy!

ZOBACZ INNE WYKŁADY
bottom of page