logo.png

Mentalist
for business

6.png

Warsztaty i wykłady online

Jesteś przedsiębiorcą, kierujesz zespołem, szukasz inspiracji i motywacji dla swoich pracowników?

 

A może widzisz, że Covid, stress i powrót do pracy to mieszanka wybuchowa dla Twoich ludzi, którzy mają problemy z ponownym dostosowaniem się i wykonywaniem swoich zadań?

 

Nasi eksperci pomogą Twojemu zespołowi łagodnie powrócić do pracy, oswoić stres i strach oraz na nowo wypracować zasady współdziałania. Nauczą bardziej efektywnej współpracy, planowania i osiągania celów, łączenia pracy z pasją. Pokażą, jak wielką wartość ma zdrowe odżywianie i work/life balance. Zainspirują do prawidłowego oddychania i zadbania o odporność. 

Prowadzimy webinary, wykłady, szkolenia i warsztaty on-line albo na miejscu. 

 

Zapraszamy do współpracy.

Dostęp do platformy dla pracowników

Image by Copernico

Oferujemy dostęp do wartościowych treści, kluczowych dla rozwoju osobistego. Wśród naszych wykładowców są psycholodzy, psychodietetycy, dziennikarze, nauczyciele, aktorzy (m.in. Joanna Chmura, Katarzyna Hajduga, Beata Sadowska, Agata Ziemnicka, Roma Gąsiorowska, Antoni Pawlicki).

Oferujemy sprofilowane treści w zależności od potrzeb klientów.

FAQ

Z czego składa sie oferta dla firm?


W ofercie dla firm znajdują sie warsztaty / wykłady online lub stacjonarne oraz roczny abonament do platformy mentalist.pl (wyklady online)
Która oferta jest najlepsza dla moich pracownikow?


Obie oferty dla firm mogą być skuteczne, w zależności od Twoich potrzeb. Dostęp do platformy mentalist.pl daje pracownikom wolność w wyborze tematów zgodnie z ich zainteresowaniami. Wykłady / warsztaty online mogą być organizowane cyklicznie dla większego zespołu, lub w mniejszych grupach - w zależności od potrzeb. Obie oferty można rownież połączyc.
W jakich językach dostępne sa warsztaty?


Warsztaty dostępne są w jezyku polskim i angielskim.
Jak mogę zamówić abonament dla pracownikow?


Prosimy o kontakt na nasz adres e-mail: hello@mentalist.pl Przydzielenie dostępu dla pracownikow do platformy trwa przeciętnie 1-2 dni.