top of page
Jak dbać o piersi?

Izabela Sakutova

Izabela Sakutova
Odtwórz Wideo

Uczysz się, gdzie chcesz  i kiedy chcesz. To Ty decydujesz o miejscu. Swoją podróż z nami możesz rozpocząć w dowolnym momencie

Nasi wykładowcy nagrali wykłady specjalnie dla nas, większość z nich nigdy wcześniej nie dzieliła się swoją wiedzą w takiej formie

Jednorazowa roczna opłata członkowska gwarantuje Ci dostęp do wszystkich wykładów w ciągu 12 miesięcy

O autorze

Wulkan energii z potrzebą promowania profilaktyki zdrowia piersi. Międzynarodowa ekspertka brafittingu z kilkunastoletnim doświadczeniem, zapalony szkoleniowiec, inicjatorka i organizatorka kampanii promujących zdrowie piersi  (Dotykam=Wygrywam, Modelled by Role Models – Nowy Wymiar Piękna czy Klinika Stanika). Założycielka fundacji WSPARCIE NA STARCIE, autorka książek o braffitingu. Prywatnie - pozytywnie zakręcona mama bliźniąt i szczęśliwa żona. 

WYKŁADY

01 Biustopozytywność, czyli zdrowe nawyki dbania o piersi

Izabela Sakutova opowiada o tym, jak ważne jest rozmawianie z nastolatkami o ich piersiach, oswajanie tego tematu i wyrabianie zdrowych nawyków. Bez straszenia, za to ze świadomością. W Polsce co roku na raka piersi zapada około 18 tys. kobiet, z czego 1/3 umiera. Te fatalne statystyki można odwrócić. Zadbajmy o nasze piersi! Nieważne, czy są małe czy duże oraz jaki mają kształt, ważne, aby były zdrowe!

02  Jak właściwie dobrać sportowy biustonosz?

Podczas aktywności fizycznej piersi mogą podskakiwać nawet do … 21 cm, dlatego tak ważne jest, aby dobrze je zabezpieczyć. Ważne dla naszego zdrowia i samopoczucia. 

03  Brafitting

O tym, jak odpowiednio dobrany biustonosz może podnieść nie tylko nasze piersi, ale też naszą samoocenę. O tym, co to znaczy „odpowiednio dobrany”. O tym, że kobiety i ich ciała to nie matematyka. O tym, że nie ma za małych ani za dużych piersi, są tylko źle dobrane biustonosze.

ZOBACZ INNE WYKŁADY
bottom of page