top of page
O wstydzie i odwadze

Joanna Chmura

Joanna Chmura
Odtwórz Wideo

Uczysz się, gdzie chcesz  i kiedy chcesz. To Ty decydujesz o miejscu. Swoją podróż z nami możesz rozpocząć w dowolnym momencie

Nasi wykładowcy nagrali wykłady specjalnie dla nas, większość z nich nigdy wcześniej nie dzieliła się swoją wiedzą w takiej formie

Jednorazowa roczna opłata członkowska gwarantuje Ci dostęp do wszystkich wykładów w ciągu 12 miesięcy

O autorze

Znakomita psycholożka, która pracowała w Wielkiej Brytanii, USA, Holandii. W Warszawie zakotwiczona od kilkunastu lat, wciąż bierze udział w międzynarodowych projektach. Pracuje z firmami i klientami indywidualnymi. Jej inspiracją jest dr Brené Brown z Uniwersytetu w Houston. Joanna jest jedyną Europejką należącą do jej zespołu międzynarodowych mówców Dare to Lead™ Speaking Team. Jest też członkinią Rady Programowej magazynu Coaching. Ma czarujący uśmiech, potrafi być dla siebie czuła, kocha psy i „Dirty Dancing”, o czym będziecie się mogli przekonać, słuchając jej wykładów. 

WYKŁADY

01 Wstyd i droga do siebie

Wstyd to lęk przed oceną i byciem odrzuconym. Warto zacząć go oswajać, bo może prowadzić do poważnych zaburzeń. Nie można - jak mówi Joanna -  przejść przez życie, ciągle udając kogoś innego. To bywa bardzo niebezpieczne, z zagrożeniem życia włącznie. Dopasowywanie się do otoczenia, odziera nas z tego, kim naprawdę jesteśmy. Wróćmy do siebie, żeby odnaleźć prawdziwą moc. 

02  Empatia i czułość wobec siebie

Są cztery podstawowe źródła krytyki, z którymi mierzymy się na co dzień: krytyk wewnętrzny, krytyk zewnętrzny, stereotypy i - o dziwo! - osoby, których nie znamy. Na szczęście, mamy piękną broń, żeby stawić im czoła: empatię i czułość wobec siebie. 

03  Odwaga i emocje

Droga do odwagi prowadzi przez błędy i potknięcia, mówi Joanna. Wtedy najwięcej się uczymy, o ile oczywiście, wyciągamy wnioski. Odwagą jest zrobienie sobie i w sobie przestrzeni na emocje. Każda emocja niesie w sobie informację: o nas i dla nas. 

ZOBACZ INNE WYKŁADY
bottom of page