top of page
Tajniki numerologii

Kaja Bochniak

Kaja Trailer
Odtwórz Wideo

Uczysz się, gdzie chcesz  i kiedy chcesz. To Ty decydujesz o miejscu. Swoją podróż z nami możesz rozpocząć w dowolnym momencie

Nasi wykładowcy nagrali wykłady specjalnie dla nas, większość z nich nigdy wcześniej nie dzieliła się swoją wiedzą w takiej formie

Jednorazowa roczna opłata członkowska gwarantuje Ci dostęp do wszystkich wykładów w ciągu 12 miesięcy

Kaja Bochniak

Pasjonatka numerologii i rozwoju osobistego. Numerologią zajmuje się od 10 lat. Robi analizy indywidualne i prowadzi warsztaty z numerologii pitagorejskiej i kabalistycznej.  Uczy, jak podnosić swoje wibracje w zależności od swojego portretu numerologicznego. Pomaga innym lepiej poznać siebie, by mogli podnieść jakość swojego życia. Wcześniej 6 lat pracowała w bankowości w produktach bankowych i wdrażaniu projektów. Numerologia pomogła jej zrozumieć jej powołanie i odwagę do rozpoczęcia pracy pełnej satysfakcji.

WYKŁADY

01 Czy jesteś panią/panem swojego losu (numerologia).
Nie mamy wpływu na wiele sytuacji wokół nas, ale mamy wpływ na nasze działania i reakcje. Nie porównujmy się, każdy z nas jest jedyny i osobny, po prostu działajmy. To od nas zależy nasza droga. Przyjmujmy z wdzięcznością to, co nas spotyka - to nasz karma. Darma to nasz cel, coś, co da nam satysfakcję, radość, spełnienie. 

02  Numerologia: moja historia.
Kaja Bochniak, która zawodowo zajmuje się numerologią, robiła kiedyś karierę w bankowości. Sukces, pieniądze, stabilizacja. Niby miała wszystko, a nie miała nic… Była nieszczęśliwa, czuła, że coś w jej życiu jest nie tak. Znalazła w sobie odwagę do zmiany, wyszła ze strefy komfortu, zaryzykowała wszystko, co tworzyła od lat. Rezultat? Zobaczcie sami!

02  Numerologia a wybór partnera/partnerki.
Jakie informacje o naszym związku daje nam numerologia? Co możemy wyczytać z daty ślubu czy rozpoczęcia związku? No i co z tą wiedzą zrobić? Numerologia partnerska jest wielopłaszczyznowa, ale najważniejsze jest to, że decyzja zawsze jest po naszej stronie. 

ZOBACZ INNE WYKŁADY
bottom of page