top of page
O wewnetrznym architekcie

Katarzyna Hajduga

Katarzyna Hajduga
Odtwórz Wideo

Uczysz się, gdzie chcesz  i kiedy chcesz. To Ty decydujesz o miejscu. Swoją podróż z nami możesz rozpocząć w dowolnym momencie

Nasi wykładowcy nagrali wykłady specjalnie dla nas, większość z nich nigdy wcześniej nie dzieliła się swoją wiedzą w takiej formie

Jednorazowa roczna opłata członkowska gwarantuje Ci dostęp do wszystkich wykładów w ciągu 12 miesięcy

O autorze

Kasia urodziła się z 1 punktem w skali Apgar. Nie chodziła do 17-go roku życia, do 11 roku nie ruszała nawet rękoma. Po porodzie jej mama usłyszała, że najlepiej byłoby ją oddać, bo do końca życia będzie rośliną. Dziś Katarzyna Hajduga jest terapeutką, szkoleniowcem, wspina się i podróżuje po świecie. Jest autorką projektu WEWNĘTRZNY ARCHITEKT.

WYKŁADY

01 Wewnętrzny Architekt

To opowieść o tym, jak wiele możemy. Wiele to nie znaczy wszystko. Wiele to znaczy to, co jest w zgodzie z nami, z naszym sercem i duszą. Szczęścia nie da nam zadowalanie innych, szczęście to miłość do siebie. 

02  Podążaj swoją drogą

Kasia Hajduga radzi, jak nie zdradzić siebie, jak znaleźć swoje mocne strony, jak je wykorzystać. Nie pyta CZY? Pyta: JAK?

03  Pożegnaj przeszłość

Czyli historia o tym, że życie jest tu i teraz. Nie w przeszłości. I nie w przyszłości. Dlatego warto sobie wybaczyć, odpuścić i… żyć.

ZOBACZ INNE WYKŁADY
bottom of page