top of page
O makijażu na co dzień

Magda Atkins

Magda Atkins
Odtwórz Wideo

Uczysz się, gdzie chcesz  i kiedy chcesz. To Ty decydujesz o miejscu. Swoją podróż z nami możesz rozpocząć w dowolnym momencie

Nasi wykładowcy nagrali wykłady specjalnie dla nas, większość z nich nigdy wcześniej nie dzieliła się swoją wiedzą w takiej formie

Jednorazowa roczna opłata członkowska gwarantuje Ci dostęp do wszystkich wykładów w ciągu 12 miesięcy

O autorze

Magda Atkins - ukończyła Akademie Sztuk Pięknych w Poznaniu. Zainteresowanie sztuką wizażu pochodzi u niej z inspiracji malarstwem, gdzie - jak mówi - „każdą twarz traktuję jako czyste płótno, na którym należy namalować piękny obraz”. Przez 10 lat przebywała w Londynie, gdzie ukończyła Akademię Wizażu w Westminster College. Przez wiele lat pracowała w światowej mekce sztuki i mody Harrods. Ma na swoim koncie współpracę z czołowymi gwiazdami świata mody i filmu. Od kilku lat przebywa w Polsce,  pracując dla najlepszych magazynów mody, agencji reklamowych i fotograficznych.

WYKŁADY

01 Idealna kosmetyczka. 
Magda Atkins uczy, jak skomponować idealną kosmetyczkę. Stawia na produkty wielofunkcyjne i takie, które można zabrać ze sobą wszędzie. Podkreśla, że makijaż jest tylko dopełnieniem najważniejsze jest wewnętrzne piękno i pewność siebie.  

02  Poprawki i odświeżenie makijażu.
Jak w ciągi dnia szybko poprawić i odświeżyć makijaż. I jak to zrobić, żeby twarz wygladała na wypoczętą, świetlistą i świeżą. Magda Atkins zdradza swoje sekrety i sposoby.

ZOBACZ INNE WYKŁADY
bottom of page