top of page

Szczęście to życie

w miłości”. 

MAGDALENA

DEREZIŃSKA-OSIECKA

ZOBACZ WYWIAD

Magdalena Derezińska-Osiecka

Magdalena Derezińska-Osiecka

Odtwórz Wideo

O MAGDALENIE

W życiu łączy dwa domy: Tatry, które kocha i Kraków, gdzie wykonuje wymarzoną pracę psychoterapeutki. Magda ukończyła filozofię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jej konik to filozofia egzystencji, w szczególności filozofia Spotkania. O spotkaniu właśnie pięknie pisze, opowiadając o sobie w Pracowni z Sensem, gdzie działa jako psychoterapeutka: "Uważam, że autentyczne Spotkanie z drugim człowiekiem niesie w sobie ogromny potencjał,  i tylko poprzez kontakt z Drugim oraz dzięki kontaktowi z Drugim możemy stawać się w pełni sobą. Dzięki psychoterapii Gestalt mamy szansę docierać do tego, kim naprawdę jesteśmy. Możemy stawać się prawdziwie wolni, by prawdziwie kochać siebie samych oraz innych ludzi. Na tej trudnej i niesamowitej drodze jestem gotowa Ci towarzyszyć".

 

Sport to jej pasja: Magda jest ski alpinistką i trenerką na obozach biegowych oraz skiturowych Tatra Running, a jako zawodniczka ma na swoim koncie tutuły: v-ce Mistrzyni Świata, brązowej medalistki Pucharu Świata, Mistrzyni Europy Środkowej, wielokrotnej Mistrzyni Polski w skialpinizmie oraz Młodzieżowej Mistrzyni Polski w Biegach górskich. Magda jest też przewodnikiem tatrzańskim. O górach opowiada z miłością i błyskiem w oku. Szczęśliwa mama trójki urwisów i żona Kuby. 

 

Dlaczego ją zaprosiliśmy do naszego cyklu? Bo jest wyjątkową kobietą, która żyje świadomie i uważnie. Bo pięknie łączy dwa domy. Bo mądrze opowiada o łączeniu ról. Bo żyje z pasją. 

bottom of page