top of page
O kontakcie z dzieckiem

Mahé Corolleur

Mahé Corolleur
Odtwórz Wideo

Uczysz się, gdzie chcesz  i kiedy chcesz. To Ty decydujesz o miejscu. Swoją podróż z nami możesz rozpocząć w dowolnym momencie

Nasi wykładowcy nagrali wykłady specjalnie dla nas, większość z nich nigdy wcześniej nie dzieliła się swoją wiedzą w takiej formie

Jednorazowa roczna opłata członkowska gwarantuje Ci dostęp do wszystkich wykładów w ciągu 12 miesięcy

O autorze

Mahé Corolleur jest specjalistką ds rozwoju dzieci i nauczycielką w szkole Montessori. Mieszka i pracuje w Chamonix. Kiedyś wydawało jej się, że jej kariera to marketing sportowy, czyli pójście w ślady swojego ojca. Pracowała w dużej firmie surferskiej i dopiero stres uświadomił jej, że czas na zmianę. Posłuchała swojego serca, nie głowy. Dziś nie tylko uczy dzieci, ale też edukuje rodziców, jak nie być perfekcyjnym, ale szczęśliwym, jak słuchać swojego dziecka i mądrze stawiać mu granice. Wykłady Mahé to wspaniała dawka wiedzy dla każdej mamy i każdego taty.

WYKŁADY

01 Jak być szczęśliwym (nie-idealnym) rodzicem

Jak nie ulegać presji innych, nie porównywać się, tylko zaufać. Głównie sobie. Warto, bo szczęśliwy rodzic, to szczęśliwe dziecko.

02  Nauczmy się słuchać

Często najlepszym rozwiązaniem problemu naszego dziecka jest uważność i wysłuchanie. Emocje muszą znaleźć ujście, wybrzmieć. Jak pomóc dzieciom uwolnić się od stresu? Dlaczego kolejne nakazy i polecenia nie mają szansy zadziałać zaraz po powrocie ze szkoły? I co to jest… skarpetkowe karate?

03  Jak stawiać granice dziecku?

Stawianie granic dziecku jest ważne, wtedy ono wie, że nam na nim zależy. Ważne jest też, w jaki sposób stawiamy te granice. Zakazy nie działają. Zdania twierdzące - tak. Nie mówmy: "Nie biegaj z nożyczkami". Mówmy: "Z nożyczkami chodzimy". Dlaczego? Odpowiedź w wykładach Mahé.

ZOBACZ INNE WYKŁADY
bottom of page