Szczęście jest w nas

Małgorzata Dec

Roczna opłata abonamentowa, gwarantująca dostęp do wszystkich wykładów: 299 PLN / rok

logo.png

Uczysz się, gdzie chcesz  i kiedy chcesz. To Ty decydujesz o miejscu. Swoją podróż z nami możesz rozpocząć w dowolnym momencie

Nasi wykładowcy nagrali wykłady specjalnie dla nas, większość z nich nigdy wcześniej nie dzieliła się swoją wiedzą w takiej formie

Jednorazowa roczna opłata członkowska gwarantuje Ci dostęp do wszystkich wykładów w ciągu 12 miesięcy

O autorze

Terapeutka holistyczna, założycielka Instytutu Zdrowia i Urody Biosphere, prezes firmy "Pomoc holistyczna", dyplomowana masażystka z 25-letnim doświadczeniem. Wulkan energii, uśmiechem obdzieliłaby pół świata. 

Entuzjastyczna poszukiwaczka nowych sposobów wsparcia ludzi w drodze do zdrowia, szczęścia i dobrego samopoczucia. Sama pokonała poważną chorobę, więc doskonale wie, jak trudną drogę trzeba przejść, by wrócić do… życia. Od kilkunastu lat słyszy: nie będziesz chodziła. Biega na szpilkach i pomaga innym. Jest żywym dowodem na to, że szczęście jest w nas.

WYKŁADY

01 Szczęście jest w nas

To wykład o tym, że szczęścia nie da nam świat zewnętrzny, musimy go poszukać w sobie. Nauczyć się żyć tu i teraz. Rozumieć, akceptować, nie oceniać. Naprawdę warto!

02  Uwolnij stres

Stres jest naszym towarzyszem każdego dnia. Jak - prostymi i zdrowymi sposobami - go uwolnić, jednocześnie pomagając sobie. Ćwiczenia oddechowe, wizualizacje i afirmacje. Wiatr i woda. To nasi sprzymierzeńcy. Nauczmy się korzystać z ich pomocy.

03  Jak w chorobie znaleźć siłę i radość

Małgosia od 15-tu lat choruje na stwardnienie rozsiane. Jest po udarze. Była sparaliżowana. Ale nawet w najtrudniejszych momentach swojego życia potrafiła znaleźć jego pozytywne aspekty. Nie poddała się. Jak się podnieść? Posłuchajcie historii kobiety, która każdym dniem swojego życia zaświadcza, że można wszystko.

ZOBACZ INNE WYKŁADY