top of page
Szczęście jest w nas

Małgorzata Dec

Małgorzata Dec
Odtwórz Wideo

Uczysz się, gdzie chcesz  i kiedy chcesz. To Ty decydujesz o miejscu. Swoją podróż z nami możesz rozpocząć w dowolnym momencie

Nasi wykładowcy nagrali wykłady specjalnie dla nas, większość z nich nigdy wcześniej nie dzieliła się swoją wiedzą w takiej formie

Jednorazowa roczna opłata członkowska gwarantuje Ci dostęp do wszystkich wykładów w ciągu 12 miesięcy

O autorze

Terapeutka holistyczna, założycielka Instytutu Zdrowia i Urody Biosphere, prezes firmy "Pomoc holistyczna", dyplomowana masażystka z 25-letnim doświadczeniem. Wulkan energii, uśmiechem obdzieliłaby pół świata. 

Entuzjastyczna poszukiwaczka nowych sposobów wsparcia ludzi w drodze do zdrowia, szczęścia i dobrego samopoczucia. Sama pokonała poważną chorobę, więc doskonale wie, jak trudną drogę trzeba przejść, by wrócić do… życia. Od kilkunastu lat słyszy: nie będziesz chodziła. Biega na szpilkach i pomaga innym. Jest żywym dowodem na to, że szczęście jest w nas.

WYKŁADY

01 Szczęście jest w nas

To wykład o tym, że szczęścia nie da nam świat zewnętrzny, musimy go poszukać w sobie. Nauczyć się żyć tu i teraz. Rozumieć, akceptować, nie oceniać. Naprawdę warto!

02  Uwolnij stres

Stres jest naszym towarzyszem każdego dnia. Jak - prostymi i zdrowymi sposobami - go uwolnić, jednocześnie pomagając sobie. Ćwiczenia oddechowe, wizualizacje i afirmacje. Wiatr i woda. To nasi sprzymierzeńcy. Nauczmy się korzystać z ich pomocy.

03  Jak w chorobie znaleźć siłę i radość

Małgosia od 15-tu lat choruje na stwardnienie rozsiane. Jest po udarze. Była sparaliżowana. Ale nawet w najtrudniejszych momentach swojego życia potrafiła znaleźć jego pozytywne aspekty. Nie poddała się. Jak się podnieść? Posłuchajcie historii kobiety, która każdym dniem swojego życia zaświadcza, że można wszystko.

ZOBACZ INNE WYKŁADY
bottom of page