top of page
Świadomy oddech

Maria Prokop

Maria Prokop
Odtwórz Wideo

Uczysz się, gdzie chcesz  i kiedy chcesz. To Ty decydujesz o miejscu. Swoją podróż z nami możesz rozpocząć w dowolnym momencie

Nasi wykładowcy nagrali wykłady specjalnie dla nas, większość z nich nigdy wcześniej nie dzieliła się swoją wiedzą w takiej formie

Jednorazowa roczna opłata członkowska gwarantuje Ci dostęp do wszystkich wykładów w ciągu 12 miesięcy

Maria Prokop

Maria wychowała się w USA, gdzie miłość do ruchu, sportu i tańca była jej wpajane od dzieciństwa. Sześć lat temu rozpoczęła swoją przygodę z jogą, co całkowicie wywróciło jej życie do góry nogami. Wychodząc z założenia, że joga to jedność, Maria w swojej praktyce nie potrafi wybrać jednej tradycji tej nauki, dlatego jest otwarta na zgłębianie każdej metody. Od  pierwszych kroków na macie podąża za różnymi nauczycielami na warsztatach w Polsce i na świecie, by maksymalnie poszerzać swoje jogowe horyzonty.

WYKŁADY

01 Dlaczego oddech jest ważny?
 Pandemia koronawirusa zwróciła nas w trochę oddechu, bo… wielu z nas zaczęło go brakować. Brutalnie przekonaliśmy się, że jakość oddechu ma ogromne znaczenie. 

02  Świadomy oddech.
To, w jaki sposób oddychamy, jest odbiciem tego, co się dzieje z naszym układem nerwowym. I na odwrót: to, jak się czujemy, ma wpływ na to, jak oddychamy. Jak świadomie autoregulować nasz system nerwowy? 

03  Prawidłowy oddech, to oddech nosem.
Cichy, miarowy, spokojny, torem dolno-żebrowym. Jak sprawdzić, czy dobrze oddychamy? A jeśli jest inaczej, jak to zmienić?

ZOBACZ INNE WYKŁADY
bottom of page