O budowaniu świadomej relacji ze sobą
i światem

Marianna Gierszewska

Roczna opłata abonamentowa, gwarantująca dostęp do wszystkich wykładów: 299 PLN / rok

logo.png

Uczysz się, gdzie chcesz  i kiedy chcesz. To Ty decydujesz o miejscu. Swoją podróż z nami możesz rozpocząć w dowolnym momencie

Nasi wykładowcy nagrali wykłady specjalnie dla nas, większość z nich nigdy wcześniej nie dzieliła się swoją wiedzą w takiej formie

Jednorazowa roczna opłata członkowska gwarantuje Ci dostęp do wszystkich wykładów w ciągu 12 miesięcy

Marianna Gierszewska

Mama Ignasia, aktorka, aktywistka samo-miłości i ciało-pozytywności. Właścicielka dwóch firm: jednej produkującej bieliznę dla stomiczek (Tutti) i drugiej, która wspiera kobiety (Okolice ciała). Jako piętnastolatka Marianna zaczęła chorować na wrzodziejące zapalenie jelita grubego,  w wieku 18 lat - miała operację ratującą życie. Dziś jest szczęśliwą stomiczką, która pięknie i czule uczy szacunku do swojego ciała, uczy mądrego stawiania granic i usłyszenia siebie. 

WYKŁADY

01 Ciało-miłość.
Pracę z kobietami Marianna zaczyna od zdania: „Mam ciało". Jak się z tym ciałem czujesz? Czy ono do ciebie przynależy czy jest oddzielnym tworem, do którego się nie przyznajesz. Kolejne zdanie to: „Jestem kobietą".  I jak się z tym masz? Nasze ciało zapisuje wszystkie nasze przeżycia, przekroczenia, wstydy, wszystko, czego doświadczyliśmy, w tym historię intymności naszych rodziców. Jak się z tym ciałem dogadać? Jak je usłyszeć?

02  Budowanie świadomej relacji ze sobą i światem.
O tym, że przyjemność nie popłynie tam, gdzie nie ma odkrytych pragnień. A pragnienia lubią konkret. O tym, jak je rozpoznać, żeby budować świadomą relację ze sobą, a potem - ze światem. O tym, jak być w kontakcie ze swoimi emocjami i jak do siebie przynależeć, żeby nie szukać azylu na zewnątrz, ale w sobie. 

03  Moja droga.
Marianna opowiada o swojej drodze budowania samoświadomości, stawiania granic, bycia najbliżej siebie. Przekonuje, że rzeczy, które wydają nam się karą, są prezentem, są po coś, o ile potrafimy na nie spojrzeć i się nimi zająć. Ona potrafiła.

ZOBACZ INNE WYKŁADY