top of page
O detoksie ciała i duszy

Marta Gładuń

Marta Gładuń
Odtwórz Wideo

Uczysz się, gdzie chcesz  i kiedy chcesz. To Ty decydujesz o miejscu. Swoją podróż z nami możesz rozpocząć w dowolnym momencie

Nasi wykładowcy nagrali wykłady specjalnie dla nas, większość z nich nigdy wcześniej nie dzieliła się swoją wiedzą w takiej formie

Jednorazowa roczna opłata członkowska gwarantuje Ci dostęp do wszystkich wykładów w ciągu 12 miesięcy

O autorze

Od pracy w korporacji po eko farmę i przeprowadzanie detoksów. Marta Gładuń kilkadziesiąt razy sama oczyszczała swój organizm, od ponad dwudziestu lat - pomaga w tym innym. Kiedy uczestnicy jej wyjazdów pytali: 'Ale co po powrocie? Co mamy teraz jeść?’, nie miała nic, co mogłaby im z czystym sumieniem polecić. A ponieważ jest kobietą czynu, nie tylko słowa, założyła OGRÓD SZAMBALA. Miejsce, gdzie rosną słodkie warzywa. Dlaczego? „Bo są hodowane z miłością”, z uśmiechem odpowiada Marta. Z miłością i tak, aby nie szkodzić: ani nam, ani naturze. Marta jest chodzącą wizytówką, że jesteśmy tym, co jemy. Pełna wigoru, zarażająca uśmiechem chętnie dzieli się swoją wiedzą, jak zdrowo funkcjonować i pozbyć się kilku kilogramów toksyn, które w sobie nosimy. 

WYKŁADY

01 Detoks

Czym jest oczyszczanie organizmu i dlaczego - czyszcząc ciało, czyścimy też duszę. Jak bezpiecznie przejść przez detox i pozbyć się toksyn, które w sobie nosimy?

02  Zdrowe odżywianie

Nie ma jednej idealnej diety dla wszystkich. Trzeba się umieć wsłuchać w swój organizm, ale na pewno są zasady, których stosowanie sprawi, że poczujemy się lepiej i będziemy mieć więcej energii. 

03  Ajurweda

Dlaczego warto smarować ciało olejem sezamowym, co dają nam oddechy i jak Indie uczą, że zmiana jest dobra.

ZOBACZ INNE WYKŁADY
bottom of page