O nas

Postaw  na rozwój osobisty

Mentalist to miejsce spotkań wszystkich, którzy poszukują siebie, są ciekawi świata, pragną bardziej świadomego życia. To miejsce dla tych, którzy nie boją się pytać. Postaramy się znaleźć odpowiedzi, dać wskazówki, pomóc w dotarciu do lepszej wersji siebie. Każda zmiana zaczyna się od inspiracji. Nasi eksperci wiedzą, jak się zatrzymać, kiedy popatrzeć w niebo, gdzie znaleźć równowagę. Są autentyczni. Są inspiracją.

logo.png

To my: Beata & Marta

Dwie ciągle nad sobą pracujące eko-świruski. Marta stawia bańki i robi domowe antybiotyki, kocha surfing i Bikram jogę. Beata biega, praktykuje rytuały tybetańskie i ćwiczenia oddechowe. Jesteśmy mamami, kochamy psy, biegamy i jeździmy na rowerach. Staramy się zmieniać siebie i najbliższe otoczenie na lepsze. 

Mówią o nas

W świecie przeładowanym informacjami, w wirze codziennych obowiązków potrzeba miejsca na zatrzymanie się, na analizę swoich potrzeb. Sposobów jest wiele. Może nawet za dużo – nie wiemy, co wybrać. Czasem warto więc znaleźć mądrą podpowiedź. Pomóc może stworzona w tym celu przestrzeń internetowa – Mentalist.

NATURALNIE O ZDROWIU

Przeczytaj cały wywiad

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. W mediach pracuje od lat 90. Prowadziła takie programy jak "Miasto kobiet", "Pałac Kultury", "Pytanie na śniadanie" czy "Gwiazdy na tacy". Dziś Beata Sadowska rozwija swój projekt "Mentalist", w którym stara się propagować styl slow life oraz pomaga w osiągnięciu życiowej równowagi. Mentalist mówi ustami ekspertów, m.in. gwiazd takich jak Roma Gąsiorowska, Arkadius, Dominika Gwit czy Areta Szpura. My zapytaliśmy się Beaty Sadowskiej jak zakiełkował pomysł projektu "Mentalist" i dlaczego tak ważny jest rozwój osobisty. 

FASHIONPOST.PL

Przeczytaj cały wywiad

ZAPISZ SIE NA NEWSLETTER

OBSERWUJ NAS

  • White Facebook Icon
  • YouTube
  • White Instagram Icon

© 2020 by Mentalist  |   Secured with SSL