O nas

Postaw  na rozwój osobisty

Mentalist to miejsce spotkań wszystkich, którzy poszukują siebie, są ciekawi świata, pragną bardziej świadomego życia. To miejsce dla tych, którzy nie boją się pytać. Postaramy się znaleźć odpowiedzi, dać wskazówki, pomóc w dotarciu do lepszej wersji siebie. Każda zmiana zaczyna się od inspiracji. Nasi eksperci wiedzą, jak się zatrzymać, kiedy popatrzeć w niebo, gdzie znaleźć równowagę. Są autentyczni. Są inspiracją.

logo.png
BEATA SADOWSKA

Dziennikarka z ponad 25 letnim doświadczeniem. Prowadziła programy w TVN, TVP2, MTV, telewizji POLSAT, radiu ZET. Pisała dla magazynów: Elle, Twój Styl, VIVA!, Gala, Machina, FILM. Autorka czterech książek. Stanęła na mecie 15 maratonów i kilku triathlonów. Mama 2 synów.

  • Instagram
  • Facebook

To my: Beata & Marta

Dwie ciągle nad sobą pracujące eko-świruski. Marta stawia bańki i robi domowe antybiotyki, kocha surfing i Bikram jogę. Beata biega, praktykuje rytuały tybetańskie i ćwiczenia oddechowe. Jesteśmy mamami, kochamy psy, biegamy i jeździmy na rowerach. Staramy się zmieniać siebie i najbliższe otoczenie na lepsze. 

MARTA BŁOCKA

Startuper, tech geek,  growth hacker. Pracowała dla Apple, Patagonia, Tommy Hilfiger, Calvin Klein. Zalożycielka  i CEO HR tech: Perkspotting. Mentor dla startupów w Rockstart i Startup Bootcamp Amsterdam. Surfuje, nurkuje, biega. Od lat próbuje nauczyć się grać Bohemian Rhapsody na pianinie.

  • Instagram
  • White LinkedIn Icon