top of page

O nas

Mentalist to miejsce spotkań wszystkich, którzy poszukują siebie, są ciekawi świata, pragną bardziej świadomego życia. To miejsce dla tych, którzy nie boją się pytać. Postaramy się znaleźć odpowiedzi, dać wskazówki, pomóc w dotarciu do lepszej wersji siebie.

Każda zmiana zaczyna się od inspiracji. Nasi eksperci wiedzą, jak się zatrzymać, kiedy popatrzeć w niebo, gdzie znaleźć równowagę. Są autentyczni. Są inspiracją.

Mentalist tworzy Beata Sadowska i Marta Błocka

O nas

Screenshot 2021-08-03 at 12.51.28.png

Beata Sadowska, Co-Founder

 

Dziennikarka z ponad 25 letnim doświadczeniem. Prowadziła programy w TVN, TVP2, MTV, telewizji POLSAT, radiu ZET. Pisała dla magazynów: Elle, Twój Styl, VIVA!, Gala, Machina, FILM. Autorka czterech książek. Stanęła na mecie 15 maratonów i kilku triathlonów. Mama 2 synów.Marta Błocka, Co-Founder


Serial Entrepreneur, rozwija i prowadzi kilka firm. Wcześniej pracowała dla Apple, Patagonia, Tommy Hilfiger, Calvin Klein. Interesuje sie naturalna medycyna i  Ajurwedą. Surfuje, jeździ konno i ćwiczy BJJ. Projektuje wlasne torebki (blocka bags). Kocha podróże. Mieszkała w 9 krajach od Australii po Bliski Wschód. Mama Majki i Julka.

Napisz do nas: hello@mentalist.pl

bottom of page