top of page
Joga na zdrowy kręgosłup

Ola Żelazo

Ola Żelazo
Odtwórz Wideo

Uczysz się, gdzie chcesz  i kiedy chcesz. To Ty decydujesz o miejscu. Swoją podróż z nami możesz rozpocząć w dowolnym momencie

Nasi wykładowcy nagrali wykłady specjalnie dla nas, większość z nich nigdy wcześniej nie dzieliła się swoją wiedzą w takiej formie

Jednorazowa roczna opłata członkowska gwarantuje Ci dostęp do wszystkich wykładów w ciągu 12 miesięcy

O autorze

Instruktorka fitnessu, kulturystyki oraz pilatesu, która swoją przestrzeń znalazła w jodze. To dzięki niej łapie równowagę. To nią zaraża innych, udowadniając, że aktywność fizyczna jest dla każdego i - mądrze dawkowana - każdemu przyniesie zdrowie i endorfiny. 

Ola jest fanką powiedzenia: "Ruch może zastąpić niemal każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu”. My możemy jeszcze dodać od siebie: ćwiczenia z Olą to gwarantowany uśmiech i świetne samopoczucie, ta kobieta ma moc! Ach, zapomnielibyśmy: w domu ma trzech facetów i z równym powodzeniem prowadzi rodzinną kuchnię, jak i swoje media społecznościowe: zajrzyjcie na jej blog i YT!

WYKŁADY

01 Joga w pracy, czyli rozciąganie i relaks w biurze
Znakomita trenerka Ola Żelazo zaleca, żeby raz na godzinę odejść od komputera i zrobić kilka ćwiczeń, za które podziękuje nam całe ciało, a kręgosłup w szczególności. Nie trzeba na co dzień ćwiczyć jogi i być super rozciągniętym, żeby dać się namówić Oli na wspólny relaks. Spróbujcie, naprawdę warto!

02  Joga kręgosłupa
Joga kręgosłupa to ćwiczenia dla każdego. Rozluźnią plecy i nas zrelaksują. Nieodzownym i nierozłącznym elementem ćwiczeń z Olą jest uśmiech, czyli: endorfiny gwarantowane. Zaczynamy!

03  Joga: rozciąganie
Sesja jogi rozciągająca całe ciało. Te ćwiczenia sprawią, że lepiej się poczujemy i dostaniemy solidną dawkę energii na cały dzień. 

ZOBACZ INNE WYKŁADY
bottom of page