top of page
Less is More. Naturalnie piękne.

Patrycja Toczyńska

Patrycja Toczyńska
Odtwórz Wideo

Uczysz się, gdzie chcesz  i kiedy chcesz. To Ty decydujesz o miejscu. Swoją podróż z nami możesz rozpocząć w dowolnym momencie

Nasi wykładowcy nagrali wykłady specjalnie dla nas, większość z nich nigdy wcześniej nie dzieliła się swoją wiedzą w takiej formie

Jednorazowa roczna opłata członkowska gwarantuje Ci dostęp do wszystkich wykładów w ciągu 12 miesięcy

Patrycja Toczyńska

Patrycja Toczyńska - fotografka, reżyserka, autorka projektu LESS IS MORE. NATURALNIE PIĘKNE. Patrycja tworzy animowane kolaże, filmy modowe i od lat zajmuje się akceptacją kobiet. Jak spojrzec na siebie z czułością i zacząć mówić o sobie dobrze?

WYKŁADY

01 Less is More. Naturalnie piękne.
Kobiety często nie akceptują swojego wyglądu. Wciąż mają do siebie jakieś zastrzeżenia. Jak negatywne komentarze na swój temat zamienić w pozytywne? Jak uwierzyć, że to właśnie niedoskonałości tworzą naszą wyjątkowość? Jak uwolnić się z perfekcjonizmu i stymulować nasz mózg tym, co nowe? 

02  Less is more. Naturalnie piękne: strategia osiągania celów.
Dlaczego nasze cele i plany nie wypalają? Co staje nam na drodze w realizacji marzeń? Często… my same. Patrycja Toczyńska daje proste zadania i ćwiczenia, które są - jak sama mówi - „niezbędnikiem mentalnym”, żeby poczuć się ze sobą dobrze i ruszyć do przodu.

ZOBACZ INNE WYKŁADY
bottom of page