logo.png

pracownia mentalista

Pracownia Mentalista to przestrzeń, w której spotykamy się na warsztatach. Teraz on-line, w przyszłości: również tych w realu. To przestrzeń, która daje Ci możliwość bliskiego spotkania i poznania naszych wykładowców. To przestrzeń, gdzie możesz pogłębić wiedzę z interesującego Cię obszaru, zadawać pytania, dyskutować. Nasze warsztaty są produktem premium, towarem limitowanym. Chcemy, żebyście- uczestnicząc w nich - poczuli się wyróżnieni i dopieszczeni. Dlatego maksymalna liczba osób, biorących udział w warsztacie, nie będzie przekraczała 12-tu. 

Screenshot 2020-04-09 at 19.00.55.png

AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ

UWOLNIJ SIĘ OD PRZESZŁOŚCI.

6,7,9,10 LIPCA, GODZINA 20.00 

Nadchodzące Wydarzenia
Warsztaty z Aidą Kosojan-Przybysz
ONLINE
Warsztaty z Pawłem Kunachowiczem
ONLINE

Poprzednie Wydarzenia

PAWEŁ KUNACHOWICZ
CZAS NA ZMIANY. O WYBIERANIU I PODĄŻANIU WŁASNĄ DROGĄ.
AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ
CO CI SIĘ ŚNIŁO?
PAWEŁ KUNACHOWICZ
O NICNIEROBIENIU, O NIEDZIAŁANIU. WUWEI
Show More

OPINIE

"Warsztaty Aidy to ogrom prawdziwej życiowej mądrości, której nie znajdzie się w żadnych książkach. To wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie, najcenniejsza z cennych i najwartościowsza z wartościowych."

O WARSZTATACH AIDY | MARTA OLSZEWSKA

"Warsztaty były dla mnie magicznym czasem z wyjątkowymi osobami. Aida ma w sobie tyle ciepła i spokoju, że sama Jej obecność sprawiała przyjemność. Ogromnie jestem wdzięczna za przekazaną wiedzę. Cudownie jest rozumieć przekaz, jaki dają nam sny".

O WARSZTATACH AIDY | KATARZYNA FUDALEJ

"Już na pierwszym spotkaniu z Aidą okazało się, że dzieje się coś niesamowitego ze wszystkimi uczestniczkami,  które nagle stały się tak bardzo bliskie. To zupełnie Nowa Kategoria warsztatów, których jeszcze nie było. Nigdy w życiu nie przypuszczałam, że spotkanie online może stać się tak bardzo osobiste.  Co zostało: niesamowite doświadczenie i kropla wiedzy o snach, która otworzyła drzwi na dużo, dużo więcej". 

O WARSZTATACH AIDY | URSZULA SMIT

"To były cztery bardzo inspirujące wieczory, podczas których Paweł dzielił się z nami swoim doświadczeniem związanym z procesem zmiany. Warsztaty były przygotowane bardzo dobrze merytorycznie i przeprowadzone w bardzo ciekawej formule – opowieści z życia wziętych, które Paweł serwował nam wieczorami i których można było słuchać godzinami. Zmiana nie jest łatwa – wydaje się być ogromnym przerażającym potworem, którego się boimy, ale rozłożona przez Pawła na czynniki pierwsze – łagodnieje, staje się bardziej przystępna. Każdemu bardzo polecam te warsztaty."

O WARSZTATACH PAWŁA | KATARZYNA

"Co jest MOJĄ historią? Czy w miejscu, w którym jestem, czuję się komfortowo? Jak znaleźć odwagę do zmiany? Jeśli zadajesz sobie takie pytania, to koniecznie posłuchaj tej pięknej rozmowy. I zgadzam się z Pawłem - nie ma prawdziwej zmiany bez bólu, ale jeśli jesteśmy konsekwentni na naszej drodze, to w pewnym momencie pojawia się światło i spełnienie. Doświadczyłam tego, dlatego szczerze polecam!"

O PAWLE | EWA NAMYSŁOWSKA

"Kiedy usłyszałam głos Aidy, poczułam prawdziwą lekkość i odwagę do podążania za moim wewnętrznym głosem. Jeszcze bardziej utwierdziłam się w tym, iż mój punkt widzenia kreuje moją rzeczywistość i zamierzam dalej poszukiwać tej pozytywnej wyobraźni w sobie. Ogromnie zachwycił mnie wykład Aidy na Mentalist.pl i będę się nim jeszcze długo delektowała, wypatrując kolejnych.

Jak może być jeszcze lepiej?"

O AIDZIE | AGNIESZKA ŻAK

"Nie ma przypadków. To, że natrafiłam na warsztaty do Pawła było spowodowane wewnętrzną chęcią zmiany. I tak jest, że „Kiedy uczeń jest gotowy, pojawia się nauczyciel.” Duża dawka motywacji do zrobienia kroku w kierunku zmiany i znalezieniu równowagi w codziennym zabieganiu na chwilę nicnierobienia"

O PAWLE | KATARZYNA FUDALEJ

"Temat zmiany nie jest czymś oczywistym, dlatego też nie miałam żadnych konkretnych oczekiwań w stosunku do warsztatów Pawła. Z jednej strony chciałam otrzymać pewne wskazówki, które pomogłyby mi się znaleźć na mojej drodze do zmiany, a z drugiej - posłuchać historii kogoś, kto ma to juz za soba, poczuć inspiracje i sile do działania. Warsztaty Pawła są skierowane do wszystkich, zarówno tych, którzy dopiero oswajają się z myślą, ze cos ich w życiu uwiera, jak i tych, którzy potrzebę zmiany czuja od dłuższego czasu, tylko nie potrafią zdobyć się na ten pierwszy krok albo odpowiedzieć sobie, czego chcą. Formuła warsztatów jest elastyczna, bardzo zindywidualizowana, przez co każde zajęcia są zupełnie inne, niepowtarzalne. Bazując na swoich doświadczeniach, a także czerpiąc inspiracje z życia innych ludzi, Pawel omawia różne aspekty procesu zmiany, ale przede wszystkim oddaje głos uczestnikom i to na bazie ich opowieści, zadając pytania, wsłuchując się w odpowiedzi i stymulując autorefleksje, pomaga nam odkryć, jak żyć w zgodzie ze swoim wewnętrznym głosem. To nie są warsztaty dla osób, które oczekują, ze ktoś poda im uniwersalna formule na to, jak krok po kroku odmienić swoje życie. To jest warsztat dla osób, które mają odwagę zajrzeć w głąb siebie, pozwolić sobie przestać spełniać cudze oczekiwania i odkryć swoja własną historię i drogę do lepszego siebie. Tutaj nie ma słodzenia, Paweł nazywa rzeczy po imieniu i mówi wprost jak jest, a bywa niełatwo i często wbrew nurtowi i przyzwyczajeniom. Paweł jest jednak żywym przykładem na to, że można i warto postawić na swoim. Warsztaty wniosły do mojego życia znacznie więcej, niż się spodziewałam. Pozwoliły mi uporządkować myśli, przewartościować pewne kwestie i dał mi energię do działania. Przede wszystkim jednak spędziłam kilka wieczorów w świetnym towarzystwie, słuchając historii osób, które łączy potrzeba życia na własnych zasadach. Dziękuję, Pawel i Team Mentalist!"

O PAWLE | KATARZYNA WIDAWSKA

"Każdy człowiek w swoim życiu doświadcza zmiany… Ważne jest żeby tego nie wypierać i wsłuchać się w swoje wnętrze. Ale tego dowiedziałam się dopiero po warsztatach z Pawłem. Jak się przygotować na zmianę, jak ją przejść i jak sprawić żeby nasze życie było dla nas samych lepsze. O tym są warsztaty z Pawłem.  Warsztaty nieosadzone w twardych ramach, bardzo indywidualne podejście do każdego uczestnika. Paweł ,,pokłonił się nad tematem każdego z nas” Niesamowicie inspirujące rozmowy. Mogę tylko polecić, bo warsztaty prowadzone przez osobę, która sama przeszła przez ,,zmianę” są dla innych ludzi prawdziwym darem, inspiracją i dają niesamowitą siłę. Dzięki Paweł"

O PAWLE | NATALIA HANCYK

Masz pytanie, napisz na hello@mentalist.pl

ZAPISZ SIE NA NEWSLETTER

OBSERWUJ NAS

  • White Facebook Icon
  • YouTube
  • White Instagram Icon

© 2020 by Mentalist  |   Secured with SSL