logo.png

Pracownia Mentalista to przestrzeń, w której spotykamy się na warsztatach. Teraz on-line, w przyszłości: również tych w realu. To przestrzeń, która daje Ci możliwość bliskiego spotkania i poznania naszych wykładowców. To przestrzeń, gdzie możesz pogłębić wiedzę z interesującego Cię obszaru, zadawać pytania, dyskutować. Nasze warsztaty są produktem premium, towarem limitowanym. Chcemy, żebyście- uczestnicząc w nich - poczuli się wyróżnieni i dopieszczeni. Dlatego maksymalna liczba osób, biorących udział w warsztacie, nie będzie przekraczała 15-tu. 

72b8e936-f3cd-43b7-9d4d-4eccd2cdef88.jpg

AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ

WIĘZY I WĘZŁY RODZINNE

9, 10, 12, 13 

LISTOPADA

GODZINA 20.00 - 21.30

Nadchodzące Wydarzenia

Warsztaty z Małgorzatą Dec
Wyprzedane
Warszaty z Aidą Kosojan-Przybysz
ONLINE

Poprzednie Wydarzenia

Screenshot 2020-04-09 at 19.00.55.png

CO CI SIĘ SNIŁO? O CZYM ŚNISZ, KIEDY ŚPISZ?

z Aidą Kosojan-Przybysz ​

Wszyscy mamy sny. Sny są skarbem wiedzy o nas i o naszym życiu. Aida tłumaczy nam sny, wpisuje je w kontekst kulturowy. Te same sny w różnych kulturach mogą oznaczać coś innego. Jaki wpływ sen miał na Twoje życie? Czy sny nas ostrzegają (zdrowie, relacje, przyszłość, życie zawodowe), jaką wiedzę możemy z nich wynieść, kiedy się nimi nie przejmować? 

 

To warsztaty dla każdego, kto chce dowiedzieć się, co znaczą jego sny. Kto chce je oswoić i przestać się bać. Kto chce korzystać z wiedzy przekazywanej od setek lat. Macie koszmary, a może w snach powraca do Was ten sam symbol, ta sama sytuacja? Aida uczy nas czytać sny.

9fe83caa-eff6-4bcf-a11f-37d77b7003e5.jpg

CZAS NA ZMIANY. O WYBIERANIU I PODĄŻANIU WŁASNĄ DROGĄ

 

z Pawłem Kunachowiczem

Celem warsztatów jest wspólna praca uczestników nad wyborem własnej drogi, pomoc w odnalezieniu tego, co dla nas ważne, stworzenie strategii przeprowadzenia zmian we własnym życiu, nauka akceptacji tego, czego zmienić nie można. Warsztaty obejmują 4 sesje po 60 minut, podczas których dyskutujemy, ćwiczymy i omawiamy prace domowe. Naszą ambicją jest, aby każdy uczestnik po wzięciu aktywnego udziału w warsztatach miał w ręku narzędzie, które pomoże mu rozpocząć i zaplanować zmianę: taką, jakiej potrzebuje. Warsztat jest: 

 • inspiracją do zmiany i do podjęcia decyzji o zmianie

 • wsparciem dla tych, którzy są w procesie zmiany

 • pomocą w stworzeniu strategii własnej zmiany

 • miejscem wymiany doświadczeń uczestników podejmujących się zmiany 

 • zbiorem narzędzi i praktycznych rozwiązań koniecznych dla dokonaniu zmiany 

Aida_4_edited_edited.jpg

UWOLNIJ SIĘ OD PRZESZŁOŚCI

z Aidą Kosojan-Przybysz ​

Najczęściej ludzie pytają Aidę o przyszłość, ale okazuje się, że to przeszłość wiąże im ręce. Niezałatwione sprawy, żale, tęsknoty, niezrealizowane pragnienia. Przeszłość może być bogactwem, z którego czerpiemy, ale może też łapać nas za rękę i uniemożliwiać rozwinięcie skrzydeł. 'Pożegnaj przeszłość', to warsztat dla wszystkich, którzy:

 • Nie potrafią odciąć się emocjonalnie od tego, co było

 • Żyją przeszłością

 • Przegapiają teraźniejszość

 • Chcieliby nauczyć się doceniać tu i teraz

 • Nie odcięli pępowiny

 • Chcieliby pożegnać przeszłość z wdzięcznością i mieć dobre życie.

72b8e936-f3cd-43b7-9d4d-4eccd2cdef88_edi

OBUDŹ W SOBIE INTUICJĘ

z Aidą Kosojan-Przybysz ​

Czy warto słuchać siebie? Kiedy warto słuchać siebie? Dlaczego warto słuchać siebie? 

OPINIE

Warsztaty Aidy to ogrom prawdziwej życiowej mądrości, której nie znajdzie się w żadnych książkach. To wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie, najcenniejsza z cennych i najwartościowsza z wartościowych.

O WARSZTATACH AIDY | MARTA OLSZEWSKA

Warsztaty były dla mnie magicznym czasem z wyjątkowymi osobami. Aida ma w sobie tyle ciepła i spokoju, że sama Jej obecność sprawiała przyjemność. Ogromnie jestem wdzięczna za przekazaną wiedzę. Cudownie jest rozumieć przekaz, jaki dają nam sny.

O WARSZTATACH AIDY | KATARZYNA FUDALEJ

Już na pierwszym spotkaniu z Aidą okazało się, że dzieje się coś niesamowitego ze wszystkimi uczestniczkami,  które nagle stały się tak bardzo bliskie. To zupełnie Nowa Kategoria warsztatów, których jeszcze nie było. Nigdy w życiu nie przypuszczałam, że spotkanie online może stać się tak bardzo osobiste.  Co zostało: niesamowite doświadczenie i kropla wiedzy o snach, która otworzyła drzwi na dużo, dużo więcej. 

O WARSZTATACH AIDY | URSZULA SMIT

To były cztery bardzo inspirujące wieczory, podczas których Paweł dzielił się z nami swoim doświadczeniem związanym z procesem zmiany. Warsztaty były przygotowane bardzo dobrze merytorycznie i przeprowadzone w bardzo ciekawej formule – opowieści z życia wziętych, które Paweł serwował nam wieczorami i których można było słuchać godzinami. Zmiana nie jest łatwa – wydaje się być ogromnym przerażającym potworem, którego się boimy, ale rozłożona przez Pawła na czynniki pierwsze – łagodnieje, staje się bardziej przystępna. Każdemu bardzo polecam te warsztaty.

O WARSZTATACH PAWŁA | KATARZYNA

Co jest MOJĄ historią? Czy w miejscu, w którym jestem, czuję się komfortowo? Jak znaleźć odwagę do zmiany? Jeśli zadajesz sobie takie pytania, to koniecznie posłuchaj tej pięknej rozmowy. I zgadzam się z Pawłem - nie ma prawdziwej zmiany bez bólu, ale jeśli jesteśmy konsekwentni na naszej drodze, to w pewnym momencie pojawia się światło i spełnienie. Doświadczyłam tego, dlatego szczerze polecam!

O PAWLE | EWA NAMYSŁOWSKA

Kiedy usłyszałam głos Aidy, poczułam prawdziwą lekkość i odwagę do podążania za moim wewnętrznym głosem. Jeszcze bardziej utwierdziłam się w tym, iż mój punkt widzenia kreuje moją rzeczywistość i zamierzam dalej poszukiwać tej pozytywnej wyobraźni w sobie. Ogromnie zachwycił mnie wykład Aidy na Mentalist.pl i będę się nim jeszcze długo delektowała, wypatrując kolejnych.

Jak może być jeszcze lepiej?

O AIDZIE | AGNIESZKA ŻAK

Nie ma przypadków. To, że trafiłam na warsztaty Pawła, było spowodowane wewnętrzną chęcią zmiany. I tak jest, że „kiedy uczeń jest gotowy, pojawia się nauczyciel”. Duża dawka motywacji do zrobienia kroku w kierunku zmiany, do znalezienia równowagi w codziennym życiu i do  nicnierobienia.

O PAWLE | KATARZYNA FUDALEJ

Warsztaty Pawła są skierowane do wszystkich, zarówno tych, którzy dopiero oswajają się z myślą, ze coś ich w życiu uwiera, jak i tych, którzy potrzebę zmiany czują od dłuższego czasu, tylko nie potrafią zdobyć się na pierwszy krok albo odpowiedzieć sobie, czego chcą. Formuła warsztatów jest elastyczna, bardzo zindywidualizowana, przez co każde zajęcia są niepowtarzalne. Bazując na swoich doświadczeniach, a także czerpiąc inspiracje z życia innych ludzi, Pawel omawia różne aspekty procesu zmiany, ale przede wszystkim oddaje głos uczestnikom.  Zadaje pytania, słucha odpowiedzi i pomaga nam odkryć, jak żyć w zgodzie ze swoim wewnętrznym głosem. Dziękuję, Pawel i Team Mentalist.

O PAWLE | KATARZYNA WIDAWSKA

Każdy człowiek w swoim życiu doświadcza zmiany. Ważne, aby tego nie wypierać i wsłuchać się w swoje wnętrze. Ale tego dowiedziałam się dopiero na warsztatach z Pawłem. Jak się przygotować do zmiany, jak ją przejść i jak sprawić, żeby nasze życie było dla nas samych lepsze. O tym są warsztaty z Pawłem.  Warsztaty nieosadzone w twardych ramach, z bardzo indywidualnym podejściem do każdego uczestnika. Paweł pokłonił się nad tematem każdego z nas. Niesamowicie inspirujące rozmowy. Mogę tylko polecić, bo warsztaty prowadzone przez osobę, która sama przeszła przez zmianę, są dla innych prawdziwym darem, inspiracją i dają niesamowitą siłę. Dzięki, Paweł.

O PAWLE | NATALIA HANCYK

Bardzo Wam dziękuję za zaproszenie – świetny warsztat, jestem pod wrażeniem organizacji. Myślę, że ta forma przetrwa nawet po pandemii, bo jest w sumie znacznie wygodniejsze niż warsztaty stacjonarne. Brawo, jesteście prekursorkami nowego trendu :)

O AIDZIE | ELŻBIETA SZAWARSKA

Moje pierwsze wrażenia dotyczące warsztatów: nieprawdopodobne, niesamowite, niewiarygodne. Na warsztaty o snach zapisałam się intuicyjnie, trochę "sur un coup de tête", a zbieg wydarzeń, które maja miejsce w ostatnim czasie w moim życiu jest nieprawdopodobny. Aida otworzyła w moim życiu drzwi, o których istnieniu nie miałam pojęcia. Warsztaty sprawiły, ze odkryłam i poskładałam w całość puzzle...Po warsztatach mam niedosyt i mnóstwo pytań. Dziękuję, za to co robicie! 

O AIDZIE | MONIKA DONIEC

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Jak mogę zapisać się na warszaty?


Na warsztaty zapisujesz się za pośrednictwem naszej platformy www.mentalist.pl, zakładka: PRACOWNIA MENTALISTA.
Jaka jest forma warszatów?


Jeden warsztat to cztery spotkania online: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek. Warsztaty odbywają się wieczorem i trwają godzinę.
Czy mogę wykupić dostęp na jeden dzień?


Nie, warsztaty to cały cykl.
Czy mogę otrzymać fakturę?


Tak, wyślij nam swoje dane na hello@mentalist.pl
Jakie metody płatności są akceptowane?


Za warsztaty możesz zapłacić kartą albo za pomocą PayPal.
Jak wygląda polityka zwrotów?


Opłata za warsztaty nie podlega zwrotowi.
Czy warsztaty sa dostępne w ramach abonamentu rocznego?


Nie, warsztaty są dodatkowo płatną usługą. W ramach abonamentu rocznego masz dostęp do wszystkich wykładów na platformie.
Ile osób moze uczestniczyć w warsztatach?


Maksymalnie 12 osób. Minimalna liczba uczestników to 10 osób.

ZAPISZ SIE NA NEWSLETTER

OBSERWUJ NAS

 • White Facebook Icon
 • YouTube
 • White Instagram Icon

© 2020 by Mentalist  |   Secured with SSL