top of page

O filozofii slow / fast

Roma Gąsiorowska

Roma Gąsiorowska
Odtwórz Wideo

Uczysz się, gdzie chcesz  i kiedy chcesz. To Ty decydujesz o miejscu. Swoją podróż z nami możesz rozpocząć w dowolnym momencie

Nasi wykładowcy nagrali wykłady specjalnie dla nas, większość z nich nigdy wcześniej nie dzieliła się swoją wiedzą w takiej formie

Jednorazowa roczna opłata członkowska gwarantuje Ci dostęp do wszystkich wykładów w ciągu 12 miesięcy

O autorce

Aktorka, matka, coach, producent, założyciel, wykładowca szkoły aktorskiej AktoRstudio, dyrektor artystyczny W-arte. Propagatorka i praktyk świadomego stylu życia SlowFastLife, autorka warsztatów rozwoju osobistego dla kobiet CUD /Ciało / Umysł / Dusza wg Romy Gąsiorowskiej, wraz z Sylwią Stano napisała książkę ”Całe szczęście jestem kobietą”. Wciąż rozwija swoje pasje, własne biznesowe wizje wprowadza odważnie do realizacji.

WYKŁADY

01  Slow / fast life: dialog ze sobą

Filozofia slow/fast life, czyli jak zatrzymać się w rozpędzonej rzeczywistości, nie zawieszając na kołku dotychczasowego życia. Zacząć ze sobą rozmawiać. Posłuchać własnego głosu. 

02  Slow / fast life: emocje 

Dużo mówi się dziś o inteligencji emocjonalnej, wciąż za mało o braniu odpowiedzialności za własne emocje. Najpierw trzeba je jednak nazwać, oswoić, zrozumieć. 

03  Slow / fast life:  dobre życie

Nasze życie może być dobre. To od nas zależy, jak na nie spojrzymy i co z nim zrobimy. 

04  Slow / fast life: nie bój się zmiany

Zmiana od zawsze napędza świat. Zmiana jest konieczna. Może - i powinna być - stopniowa. Dostosowana do miejsca i czasu, w którym jesteśmy. Uszyta na naszą miarę.

ZOBACZ INNE WYKŁADY
bottom of page