top of page
Zadbaj o tarczycę, naturalnie

Sema Ergin Moussa

Sema Ergin Moussa
Odtwórz Wideo

Uczysz się, gdzie chcesz  i kiedy chcesz. To Ty decydujesz o miejscu. Swoją podróż z nami możesz rozpocząć w dowolnym momencie

Nasi wykładowcy nagrali wykłady specjalnie dla nas, większość z nich nigdy wcześniej nie dzieliła się swoją wiedzą w takiej formie

Jednorazowa roczna opłata członkowska gwarantuje Ci dostęp do wszystkich wykładów w ciągu 12 miesięcy

O autorze

Nauczycielka jogi, która praktykuje reiki, czyli pracę z kanałami energetycznymi. Sema przeniosła się z rozpędzonego Londynu we francuskie Alpy, gdzie nagraliśmy jej wykłady. Zmieniła pracę ze starszego analityka w firmie prowadzącej badania nad mediami, przez  terapeutkę uchodźczyń oraz pracownika w biurze pomocy rodzinie ze specjalnością pomoc ofiarom przemocy, szczególnie kobietom, po nauczycielkę, która pomaga innym znaleźć równowagę dzięki jodze i naturalnym metodom. Sema podkreśla, że w holistycznym podejściu do życia nie możemy się skupiać wyłącznie na aspekcie naszej fizyczności, istotne jest połączenie ciała, umysłu i duszy. Ponieważ sama od lat walczy z niedoczynnością tarczycy, opowie, jak sobie pomogła i nadal pomaga. 

WYKŁADY

01 Zadbaj o tarczycę

Problemy z tarczycą są powszechne wśród kobiet. Sema sama zmaga się z niedoczynnością tarczycy od niemal 10-ciu lat. Jej układ odpornościowy był w rozsypce, więc postanowiła sobie pomóc. Jak zmniejszyła dawkę leku, jakie produkty i zioła na stałe zagościły w jej diecie i jak czuje się dzisiaj - o tym wszystkim usłyszycie w wykładzie nagranym w naturze, nad jeziorem, z widokiem na Alpy.

02  Joga na tarczycę

Sami możemy bardzo dużo. Mamy wybór i mamy narzędzia, żeby o siebie zadbać. Jednym z nich jest joga. Są pozycje zbawienne dla naszej tarczycy. Zapraszamy na matę!

ZOBACZ INNE WYKŁADY
bottom of page