logo.png

Zmień swoje życie.
Na lepsze. 
Dostęp: 299 PLN / rok

Ucz się z nami:

kiedy chcesz

i tam, gdzie chcesz.

POZNAJ NASZYCH WYKŁADOWCÓW

Gdzie chcesz, kiedy chcesz

Jesteśmy platformą, dzięki której uczysz się, gdzie chcesz  i kiedy chcesz. To Ty decydujesz o miejscu i czasie. 

Zalety naszej platformy

Ekskluzywne treści

Nasi wykładowcy nagrali wykłady specjalnie dla nas, większość z nich nigdy wcześniej nie dzieliła się swoją wiedzą w takiej formie. Publikujemy je co 3 tygodnie, w piątki.

Wykłady

Kurs składa się z 3-4 wykładów jednego mówcy. Jeden wykład trwa około 20 minut.

OPINIE

Od 23 lat nie mam TV, a od dziś mam MENTALIST. Moja bezpieczna TV.

AGNIESZKA GLAPIAK PRZYTUŁA

Nie kupuję gazet ( kupuję tylko książki, bo je kocham :), dlatego praktycznie w 100% przerzuciłam się na szukanie interesujących mnie treści w internecie. Niestety w tym miejscu, w całej masie śmieciowych informacji, czasami cieżko "wygrzebać" coś wartościowego. Dlatego chętnie zaglądam na mentalist.pl, bo tu zawsze można posłuchać interesujących ludzi, poznać ich z innej strony... Mój ulubiony materiał to wywiad z Arkadiusem, który tak pięknie opowiada o miejscu na ziemi, w którym w końcu znalazł szczęście i spokój. Ale treści na stronie ciągle przybywa, więc warto do niej wracać regularnie.

MONIKA MROZOWSKA

Kupiłam dostęp do platformy i jestem po pierwszym wykładzie z panią Dominiką, wspaniala kobieta. Przepłakałam prawie cały wykład. Zostaje z Wami.

VIOLA

Chcę Wam ogromnie podziękować za Wasz profil, za mentalist.pl. Dziękuję za mega fajne warsztaty online, które dają możliwość uczestniczenia w tych ważnych i budujących rozmowach z każdego zakątka świata, bez konieczności brania urlopu i reorganizacji życia codziennego. Dają niezapomnianą energię, nową widzę, ale też i nowe spojrzenie na świat i siebie. Zarówno warsztaty jak i wykłady, które udostępniacie ale i Wasze lajfy dostępne już dla wszystkich, to piękne chwile dla tych, którzy szukają w życiu czegoś więcej, odpowiedzi albo po prostu chcą nauczyć się czegoś nowego. Będę Was polecać I zostaje z Wami. 

KASIA HELMAN-SCHMIDT

Wysłuchałam już kilku wykładów dostępnych na stronie, jestem pod ich wielkim wrażeniem – skondensowane, treściwe, wyrażone prostym językiem, niekategoryczne i nienachalne, no i optymalnej długości tj. niewydłużane na siłę. To miejsce, które zastąpi mi poszukiwanie „dobrych treści” w Internecie. Życzę twórczyniom wszystkiego dobrego i pozdrawiam.

MARTA NADRZYCKA-SOCZEK