logo.png

TRAVELLER

ZABIERAMY WAS W WYJĄTKOWĄ PODRÓŻ. DO WYJĄTKOWYCH OSÓB. DO LUDZI, KTÓRZY GDZIEŚ NA ŚWIECIE ZNALEŹLI SWÓJ DOM. TO BYŁA ICH ŚWIADOMA DECYZJA: SZUKALI TYCH MIEJSC, ŻEBY... ZNALEŹĆ SIEBIE.

UDAŁO IM SIĘ. DACIE SIE ZAPROSIĆ DO NICH NA KAWĘ?

W ROZMOWIE

Magdalena Derezińska-Osiecka opowie o tym, jak łączyć macierzyństwo z pasją i czym jest dla niej szczęście.

BEATA DOOKOŁA ŚWIATA

Sport to jej pasja: Magda jest ski alpinistką i trenerką na obozach biegowych oraz skiturowych Tatra Running, a jako zawodniczka ma na swoim koncie tutuły: v-ce Mistrzyni Świata, brązowej medalistki Pucharu Świata, Mistrzyni Europy Środkowej, wielokrotnej Mistrzyni Polski w skialpinizmie oraz Młodzieżowej Mistrzyni Polski w Biegach górskich. Magda jest też przewodnikiem tatrzańskim. O górach opowiada z miłością i błyskiem w oku. Szczęśliwa mama trójki urwisów i żona Kuby. 

 

Dlaczego ją zaprosiliśmy do naszego cyklu? Bo jest wyjątkową kobietą, która żyje świadomie i uważnie. Bo pięknie łączy dwa domy. Bo mądrze opowiada o łączeniu ról. Bo żyje z pasją

"Szczęście to życie w miłości"

W ROZMOWIE

Arkadius opowie o tym, gdzie znalazł piękno, spokój i nowy dom.

BEATA DOOKOŁA ŚWIATA

Mieszka w Brazylii, choć mógłby w Nowym Jorku czy w Londynie. Chodzi w podartym  T-shircie, choć mógłby nosić koszule od największych projektantów. Je na plaży, choć mógłby żywić się w topowych restauracjach z gwiazdkami Michelin. Czy nie tęskni za luksusem i szampanem? Nie. Mówi, że dobre życie to proste i skromne życie. Takie, jak ma teraz. Do tego życia nas zaprosił. Pokazał nam swoje studio w Salvadorze i butikowy hotel, który zaprojektował na rajskiej brazylijskiej wyspie. Żadna kamera nigdy nie zajrzała tak bardzo do jego życia. Dziękujemy za zaufanie!

"Dobre życie to skromne i proste życie"

ZAPISZ SIE NA NEWSLETTER

OBSERWUJ NAS

  • White Facebook Icon
  • YouTube
  • White Instagram Icon

© 2020 by Mentalist  |   Secured with SSL