logo.png
pracownia mentalista.png

Pracownia Mentalista to przestrzeń, w której spotykamy się na warsztatach. Teraz on-line, wkrótce: również tych w realu. To przestrzeń, która daje Ci możliwość bliskiego spotkania i poznania naszych wykładowców. To przestrzeń, gdzie możesz pogłębić wiedzę z interesującego Cię obszaru, zadawać pytania, dyskutować. Nasze warsztaty są produktem premium, towarem limitowanym. Chcemy, żebyście - uczestnicząc w nich - poczuli się wyróżnieni i dopieszczeni. Dlatego maksymalna liczba osób, biorących udział w warsztacie, nie będzie przekraczała 20-tu. 

Nadchodzące Wydarzenia

OPINIE

Warsztaty Aidy to ogrom prawdziwej życiowej mądrości, której nie znajdzie się w żadnych książkach. To wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie, najcenniejsza z cennych i najwartościowsza z wartościowych.

O AIDZIE | MARTA OLSZEWSKA

Warsztaty były dla mnie magicznym czasem z wyjątkowymi osobami. Aida ma w sobie tyle ciepła i spokoju, że sama Jej obecność sprawiała przyjemność. Ogromnie jestem wdzięczna za przekazaną wiedzę. Cudownie jest rozumieć przekaz, jaki dają nam sny.

O AIDZIE | KATARZYNA FUDALEJ

Już na pierwszym spotkaniu z Aidą okazało się, że dzieje się coś niesamowitego ze wszystkimi uczestniczkami,  które nagle stały się tak bardzo bliskie. To zupełnie Nowa Kategoria warsztatów, których jeszcze nie było. Nigdy w życiu nie przypuszczałam, że spotkanie online może stać się tak bardzo osobiste.  Co zostało: niesamowite doświadczenie i kropla wiedzy o snach, która otworzyła drzwi na dużo, dużo więcej. 

O AIDZIE | URSZULA SMIT

To były cztery bardzo inspirujące wieczory, podczas których Paweł dzielił się z nami swoim doświadczeniem związanym z procesem zmiany. Warsztaty były przygotowane bardzo dobrze merytorycznie i przeprowadzone w bardzo ciekawej formule – opowieści z życia wziętych, które Paweł serwował nam wieczorami i których można było słuchać godzinami. Zmiana nie jest łatwa – wydaje się być ogromnym przerażającym potworem, którego się boimy, ale rozłożona przez Pawła na czynniki pierwsze – łagodnieje, staje się bardziej przystępna. Każdemu bardzo polecam te warsztaty.

O PAWLE | KATARZYNA

Co jest MOJĄ historią? Czy w miejscu, w którym jestem, czuję się komfortowo? Jak znaleźć odwagę do zmiany? Jeśli zadajesz sobie takie pytania, to koniecznie posłuchaj tej pięknej rozmowy. I zgadzam się z Pawłem - nie ma prawdziwej zmiany bez bólu, ale jeśli jesteśmy konsekwentni na naszej drodze, to w pewnym momencie pojawia się światło i spełnienie. Doświadczyłam tego, dlatego szczerze polecam!

O PAWLE | EWA NAMYSŁOWSKA

Kiedy usłyszałam głos Aidy, poczułam prawdziwą lekkość i odwagę do podążania za moim wewnętrznym głosem. Jeszcze bardziej utwierdziłam się w tym, iż mój punkt widzenia kreuje moją rzeczywistość i zamierzam dalej poszukiwać tej pozytywnej wyobraźni w sobie. Ogromnie zachwycił mnie wykład Aidy na Mentalist.pl i będę się nim jeszcze długo delektowała, wypatrując kolejnych.

Jak może być jeszcze lepiej?

O AIDZIE | AGNIESZKA ŻAK

Nie ma przypadków. To, że trafiłam na warsztaty Pawła, było spowodowane wewnętrzną chęcią zmiany. I tak jest, że „kiedy uczeń jest gotowy, pojawia się nauczyciel”. Duża dawka motywacji do zrobienia kroku w kierunku zmiany, do znalezienia równowagi w codziennym życiu i do  nicnierobienia.

O PAWLE | KATARZYNA FUDALEJ

Warsztaty Pawła są skierowane do wszystkich, zarówno tych, którzy dopiero oswajają się z myślą, ze coś ich w życiu uwiera, jak i tych, którzy potrzebę zmiany czują od dłuższego czasu, tylko nie potrafią zdobyć się na pierwszy krok albo odpowiedzieć sobie, czego chcą. Formuła warsztatów jest elastyczna, bardzo zindywidualizowana, przez co każde zajęcia są niepowtarzalne. Bazując na swoich doświadczeniach, a także czerpiąc inspiracje z życia innych ludzi, Pawel omawia różne aspekty procesu zmiany, ale przede wszystkim oddaje głos uczestnikom.  Zadaje pytania, słucha odpowiedzi i pomaga nam odkryć, jak żyć w zgodzie ze swoim wewnętrznym głosem. Dziękuję, Pawel i Team Mentalist.

O PAWLE | KATARZYNA WIDAWSKA

Każdy człowiek w swoim życiu doświadcza zmiany. Ważne, aby tego nie wypierać i wsłuchać się w swoje wnętrze. Ale tego dowiedziałam się dopiero na warsztatach z Pawłem. Jak się przygotować do zmiany, jak ją przejść i jak sprawić, żeby nasze życie było dla nas samych lepsze. O tym są warsztaty z Pawłem.  Warsztaty nieosadzone w twardych ramach, z bardzo indywidualnym podejściem do każdego uczestnika. Paweł pokłonił się nad tematem każdego z nas. Niesamowicie inspirujące rozmowy. Mogę tylko polecić, bo warsztaty prowadzone przez osobę, która sama przeszła przez zmianę, są dla innych prawdziwym darem, inspiracją i dają niesamowitą siłę. Dzięki, Paweł.

O PAWLE | NATALIA HANCYK

Bardzo Wam dziękuję za zaproszenie – świetny warsztat, jestem pod wrażeniem organizacji. Myślę, że ta forma przetrwa nawet po pandemii, bo jest w sumie znacznie wygodniejsze niż warsztaty stacjonarne. Brawo, jesteście prekursorkami nowego trendu :)

O AIDZIE | ELŻBIETA SZAWARSKA

Moje pierwsze wrażenia dotyczące warsztatów: nieprawdopodobne, niesamowite, niewiarygodne. Na warsztaty o snach zapisałam się intuicyjnie, trochę "sur un coup de tête", a zbieg wydarzeń, które maję miejsce w ostatnim czasie w moim życiu, jest nieprawdopodobny. Aida otworzyła w moim życiu drzwi, o których istnieniu nie miałam pojęcia. Warsztaty sprawiły, ze odkryłam i poskładałam w całość puzzle. Po warsztatach mam niedosyt i mnóstwo pytań. Dziękuję, za to co robicie! 

O AIDZIE | MONIKA DONIEC

Warsztaty "Zostań swoim szefem” są bardzo dobrym krokiem do tego, żeby zacząć realizować swoje marzenia, a nie tylko bujać w obłokach. Wielu z nas ma masę notatek z pomysłami, ale zupełnie nie wie, jak się za nie zabrać.

Lekarstwem na to jest Marta: ) W bardzo ustrukturyzowany i profesjonalny sposób wprowadza nas w tajniki tego, jak wystartować z własnym start up'em, gdzie szukać pomocy i od czego zacząć. Marta dzieli się własnymi doświadczeniami i bardzo szczerze opowiada o blaskach i cieniach własnych biznesów. Polecam serdecznie.

O MARCIE | NATALIA HANCYK

Te warsztaty są jak dobry film, który nie kończy się na napisach.

Dziękuję Pawłowi za jego autentyczność i zaangażowanie, za tezy, któr -  wytrącając ze schematów - przekierowują myślenie na inne tory. I za pytania, które prowokują wgląd w siebie.  

O PAWLE | KINGA URYGA

Dziękuję za dobry czas spędzony na słuchaniu rzeczy, które "w normalnym życiu" się nie zdarzają. Wiele razy myślałem o zmianie, podchodziłem do niej i stawała przede mną perspektywa, o której mówiłem Paweł: strach, niepewność, panika, wyalienowanie, pustka. Co jest nie tak? Przestrzeń, w której funkcjonujesz, dobija cię, ale jesteś też w czymś dobry, to... czego chcesz?! Dochodzisz do błędnego wniosku, że to chyba jednak coś z tobą nie jest ok i wracasz do tego samego, tylko jeszcze bardziej zmuszasz się, aby w tym trwać. Wydaje ci się, że nic poza tym nie ma. Drugiego brzegu nie widać, ale to nie znaczy, że on nie istnieje.

 

Dziękuję za myśli, historie, drogowskazy, które mogą pozwolić przepłynąć przez tę wielką wodę, do drugiego brzegu, do innej rzeczywistości, Mojej Historii.

 

Chętnie bym za jakiś czas wrócił na spotkanie, może z grupą, posłuchać, jak im idzie i mam nadzieje, że wtedy będę się mógł podzielić doświadczeniem z mojej drogi.

O PAWLE | PAWEŁ CHMIELA

Super warsztaty. Dużo rzetelnej wiedzy i - przede wszystkim - praktyki pod okiem Anety. Wspaniała atmosfera, czułam się bardzo bezpiecznie i dlatego -  swobodnie. A jakie wspaniałe efekty!  Teraz piłka po naszej stronie, w naszych, dosłownie,  rękach. 
Nauka automasażu online jest naprawdę możliwa. I jakie daje efekty! Dziękuję Anecie i zespołowi Mentalista za ten czas! 

O ANECIE | MAGDA GRZESIK

To najlepsze warsztaty, w jakich kiedykolwiek uczestniczyłam.  Wiedza na wagę złota. Aida to najlepszy lekarz duszy jakiego znam. 

O AIDZIE | BEATA MANELSKA

Dziękuję za ten warsztat. To był mój kolejny, ważny krok w stronę siebie i swojej świadomej kobiecości. Dziękuję Asi za przekazanie mi cennej wiedzy w bardzo miłej atmosferze. Czułam się komfortowo i czułam się zaopiekowana.

O JOANNIE CHMURZE | ANNA G.

Kasia ma w sobie taką energię i jest taką osobą, że mogłabym jej słuchać cały czas . 

O KATARZYNIE HAJDUDZE | KAROLINA MORE

Pierwsze, co przychodzi mi na myśl na wspomnienie warsztatów Marty Gladuń to ogromne DZIĘKUJĘ!!! Warsztaty pokazały mi, jak prawidłowo i bezpiecznie przeprowadzić post i jak wspierać organizm w usuwaniu toksyn. Wsparcie i doświadczenia uczestników były motywujące i bardzo pomocne. Jednodniowy post na stale zawitał w moim życiu, bo widzę, jak wiele dobrego może zdziałać. Niewiarygodne, jak po jednym dniu postu regeneruje się organizm i... dusza. Ogromnie polecam.

O MARCIE GŁADUŃ | KATARZYNA FUDALEJ

Bardzo podobało mi się praktyczne podejście do tematu, prawdziwe historie, przykłady oraz wyraziste metafory. Podczas warsztatu otrzymałam konkretne narzędzia i sposoby, aby móc małymi, sensownymi kroczkami odkrywać swój cel/-e.  Bardzo ujęły mnie mądrość, autentyczność, a przy tym ogromna skromność p. Pawła. Jego wysoka kultura osobista i spokój pozwalały czuć się dobrze i bezpiecznie podczas warsztatu i bez skrępowania pozaglądać w siebie.  Nasze wieczorne spotkania, oprócz części merytorycznej, posiadały dużo czasu na pytania  i dyskusje. Bardzo dziękuję za ten czas, którego p. Paweł nie liczył i był z nami do późnych godzin nocnych. 

 HANNA O WARSZTATACH PAWŁA KUNACHOWICZA CEL NA CEL

Dużo ważych myśli padło. Niektóre rzeczy już wiedziałam i wróciły do mnie jeszcze raz, ze zdwojoną siłą, że po prostu trzeba to robić. ODMULAC MÓJ CEL. Bardzo mi się podoba ta koncepcja 'odmulania' - daje przestrzeń i uwalnia od presji, a jednocześnie daje odpowiedzialność i sprawczość. Czuję się zasilona.

 GOSIA O WARSZTATACH PAWŁA KUNACHOWICZA CEL NA CEL

Warsztaty z Kasia były cudowne. Na pytanie Kasi o moje oczekiwania, odpowiedziałam, że oczekuję cudu, a ten się wydarzył już po pierwszych zajęciach, po których odzyskałam spokój. Kolejne wieczory dały mi narzędzia, z których będę mogła korzystać już sama. Warsztaty były najlepszą inwestycją w siebie i prezentem, jaki mogłam sobie zrobić w tym dziwnym pandemicznym czasie. Trzy wieczory, świetnie zaplanowane, przepełnione praktycznymi ćwiczeniami i bardzo ciepłą, przyjacielską atmosferą.

 ILONA O WARSZTATACH KATARZYNY HAJDUGI WOLNOŚĆ EMOJONALNA

Warsztaty z Kasią były moimi pierwszymi i - z pewnością - nie ostatnimi. To były wspaniałe trzy wieczory, podczas których mogłam się skoncentrować na sobie. Wychowałam się z przesłaniem, że to innym ma być dobrze z nami i dopiero teraz powoli próbuję żyć tak, żeby też mi było dobrze ze sobą i z innymi. Ten warsztat był na pewno dobrym krokiem w dobrym kierunku. 

 AGATA O WARSZTATACH KATARZYNY HAJDUGI WOLNOŚĆ EMOJONALNA

To była wspaniała dawka bezcennej wiedzy. Co najważniejsze, wiedzy przede wszystkim praktycznej. Jestem zwolenniczką twierdzenia, że nasze ciało ma ogromną moc uzdrawiania. Musimy tylko zastosować odpowiednie metody, m.in. olejki.

MAŁGORZATA O WARSZTATACH OLEJKOWYCH BEATY SKURY

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Jak mogę zapisać się na warszaty?


Na warsztaty zapisujesz się za pośrednictwem naszej platformy www.mentalist.pl, zakładka: PRACOWNIA MENTALISTA.
Jaka jest forma warszatów?


Jeden warsztat to cztery spotkania online: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek. Warsztaty odbywają się wieczorem i trwają godzinę.
Czy mogę wykupić dostęp na jeden dzień?


Nie, warsztaty to cały cykl.
Czy mogę otrzymać fakturę?


Tak, wyślij nam swoje dane na hello@mentalist.pl
Jakie metody płatności są akceptowane?


Za warsztaty możesz zapłacić kartą albo za pomocą PayPal.
Jak wygląda polityka zwrotów?


Opłata za warsztaty nie podlega zwrotowi.
Czy warsztaty sa dostępne w ramach abonamentu rocznego?


Nie, warsztaty są dodatkowo płatną usługą. W ramach abonamentu rocznego masz dostęp do wszystkich wykładów na platformie.
Ile osób moze uczestniczyć w warsztatach?


Maksymalnie 12 osób. Minimalna liczba uczestników to 10 osób.